Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Mineralinė vaistažolių vonia „Atsparumas"

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Po valgio
Trukmė : 15min.

Sumažėjęs darbingumas, išblėsęs entuziazmas, dirglumas ir dažnai persekiojančios peršalimo ligos lyg tamsus debesis uždengė gyvenimo grožį? Išsklaidykite jį. Leiskite sau džiaugtis kas rytą patekančia saule ir naujais tikslais bei iššūkiais. Tai paprasta, tiesiog reikėtų skirti laiko sau ir išsirinkti tinkamas terapijas.

Vonia „Atsparumas“ padeda atgauti stiprybę, nuraminti besiblaškančias mintis ir sustiprinti organizmo imuninę sistemą. Atlikti tyrimai paliudijo, jog, patekus į organizmą, tam tikros mineralizacijos vanduo aktyvina vaistažolių gydomąsias savybes ir padeda joms efektyviau veikti.

Terapijai yra naudojamas raudonžiedės ežiuolės, paprastosios sukatžolės, stumbražolės ir paprastojo raudonėlio mišinys. Ežiuolė pasižymi priešuždegiminiu, priešmikrobiniu, antivirusiniu veikimu, stimuliuoja CNS ir didina vyriškąją potenciją. Sukatžolė ramina nervų sistemą ir harmonizuoja širdies veiklą. Raudonėlis slopina uždegimą, pasižymi raminamuoju ir skausmą malšinančiu veikimu, gerina atsikosėjimą. Stumbražolė veikia raminančiai ir tuo pačiu padeda atstatyti darbingumą.

Vonios „Atsparumas“ eiga ir poveikis:

  •  Susipažinę su procedūra, pasinersite iki krūtinės vidurio į žolelėmis kvepiantį šiltą (36º - 38º C) vandenį ir mėgausitės perliniu masažu bei vis labiau užvaldančia ramybe. Po procedūros galėsite ilsėtis dar 30 min.
  • Norėdami nurimti ar greičiau pasveikti, dažniausiai geriame vaistažolių arbatas, tačiau vonia, parengta pagal specialų receptą, veikia kur kas efektyviau. Be to, tai suteikia daugiau malonumo kūnui ir sielai.
  • Vonia „Atsparumas“ stimuliuoja imunitetą ir bendrą organizmo atsparumą, balansuoja emocinę pusiausvyrą ir sugrąžina norą vėl su entuziazmu kibti į darbus.

Šios procedūros gali būti skiriamos kaip papildoma priemonė, padedanti gydyti funkcinius CNS ir neurozinius sutrikimus, somatines bei psichosomatines ligas, nes gaunami žymiai geresni rezultatai.

Rekomendacijos:  procedūros skiriamos 1-1,5 val. po valgymo arba 40-45 min. prieš jį.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros