Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė vaistažolių vonia „Atsparumas"

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Po valgio
Trukmė : 15min.

Sumažėjęs darbingumas, išblėsęs entuziazmas, dirglumas ir dažnai persekiojančios peršalimo ligos lyg tamsus debesis uždengė gyvenimo grožį? Išsklaidykite jį. Leiskite sau džiaugtis kas rytą patekančia saule ir naujais tikslais bei iššūkiais. Tai paprasta, tiesiog reikėtų skirti laiko sau ir išsirinkti tinkamas terapijas.

Vonia „Atsparumas“ padeda atgauti stiprybę, nuraminti besiblaškančias mintis ir sustiprinti organizmo imuninę sistemą. Atlikti tyrimai paliudijo, jog, patekus į organizmą, tam tikros mineralizacijos vanduo aktyvina vaistažolių gydomąsias savybes ir padeda joms efektyviau veikti.

Terapijai yra naudojamas raudonžiedės ežiuolės, paprastosios sukatžolės, stumbražolės ir paprastojo raudonėlio mišinys. Ežiuolė pasižymi priešuždegiminiu, priešmikrobiniu, antivirusiniu veikimu, stimuliuoja CNS ir didina vyriškąją potenciją. Sukatžolė ramina nervų sistemą ir harmonizuoja širdies veiklą. Raudonėlis slopina uždegimą, pasižymi raminamuoju ir skausmą malšinančiu veikimu, gerina atsikosėjimą. Stumbražolė veikia raminančiai ir tuo pačiu padeda atstatyti darbingumą.

Vonios „Atsparumas“ eiga ir poveikis:

  •  Susipažinę su procedūra, pasinersite iki krūtinės vidurio į žolelėmis kvepiantį šiltą (36º - 38º C) vandenį ir mėgausitės perliniu masažu bei vis labiau užvaldančia ramybe. Po procedūros galėsite ilsėtis dar 30 min.
  • Norėdami nurimti ar greičiau pasveikti, dažniausiai geriame vaistažolių arbatas, tačiau vonia, parengta pagal specialų receptą, veikia kur kas efektyviau. Be to, tai suteikia daugiau malonumo kūnui ir sielai.
  • Vonia „Atsparumas“ stimuliuoja imunitetą ir bendrą organizmo atsparumą, balansuoja emocinę pusiausvyrą ir sugrąžina norą vėl su entuziazmu kibti į darbus.

Šios procedūros gali būti skiriamos kaip papildoma priemonė, padedanti gydyti funkcinius CNS ir neurozinius sutrikimus, somatines bei psichosomatines ligas, nes gaunami žymiai geresni rezultatai.

Rekomendacijos:  procedūros skiriamos 1-1,5 val. po valgymo arba 40-45 min. prieš jį.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros