Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė vonia „Sūrutis"

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Ar žinojote, kad didesnės mineralizacijos vanduo turi stipresnį gydomąjį poveikį? Pasak mūsų SPA specialistų, šis efektas dar labiau išryškėja esant  36º - 37ºC temperatūrai. Procedūros metu ant odos nusėdusi druska aktyvina kraujotaką net ir pasibaigus terapijai.

Turbūt ne kartą teko šiek tiek sutrikus virškinimui gerti mineralinį vandenį? Jis gerina virškinamojo trakto darbą ir suteikia pilve lengvumo pojūtį. Panašus poveikis pasireiškia ir po „Sūručio“ procedūrų, todėl šios vonios gali būti taikomos kaip virškinimo sistemos gydomoji priemonė.

Vonia „Sūrutis“ taip pat padeda nugaros ir sąnarių skausmams. Tad, jei po intensyvios veiklos ar sėdimo darbo jaučiate kūne diskomfortą, skirkite laiko ne tik mankštai, bet ir mineralizuoto vandens terapijai. Taip ne tik pašalinsite negalavimų priežastis, bet ir puikiai pailsėsite bei atsipalaiduosite.

Vonios „Sūrutis“ eiga ir poveikis:

  • Specialistas supažindins su procedūra ir kartu nuspręsite dėl jos trukmės, atsižvelgdami į Jūsų interesus bei gydymo tikslus. Kaip įprasta, atsigulsite į vonią ir panirsite į vandenį iki krūtinės vidurio. Tuomet leisitės į naujų potyrių sūkurį. Nenustebkite, Jūsų oda jaus intensyvesnį poveikį, nei silpnesnės mineralizacijos vandenyje.
  • „Sūrutis“ aktyvina ne tik kraujo apytaką, bet ir medžiagų apykaitą bei skatina detoksikacinius procesus, todėl tinka turintiems odos problemų.
  • Procedūra padeda atsikratyti sąnarių ir raumenų skausmų, aktyvina organizmo apsaugines funkcijas ir harmonizuoja įvairius veiklos procesus. Veikia priešuždegimiškai.

Rekomendacijos: jeigu turite nusiskundimų, atsižvelgiant į jų pobūdį bus skiriamas 6-8-10 procedūrų kursas.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros