Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Mineralinė vonia „Sūrutis"

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Ar žinojote, kad didesnės mineralizacijos vanduo turi stipresnį gydomąjį poveikį? Pasak mūsų SPA specialistų, šis efektas dar labiau išryškėja esant  36º - 37ºC temperatūrai. Procedūros metu ant odos nusėdusi druska aktyvina kraujotaką net ir pasibaigus terapijai.

Turbūt ne kartą teko šiek tiek sutrikus virškinimui gerti mineralinį vandenį? Jis gerina virškinamojo trakto darbą ir suteikia pilve lengvumo pojūtį. Panašus poveikis pasireiškia ir po „Sūručio“ procedūrų, todėl šios vonios gali būti taikomos kaip virškinimo sistemos gydomoji priemonė.

Vonia „Sūrutis“ taip pat padeda nugaros ir sąnarių skausmams. Tad, jei po intensyvios veiklos ar sėdimo darbo jaučiate kūne diskomfortą, skirkite laiko ne tik mankštai, bet ir mineralizuoto vandens terapijai. Taip ne tik pašalinsite negalavimų priežastis, bet ir puikiai pailsėsite bei atsipalaiduosite.

Vonios „Sūrutis“ eiga ir poveikis:

  • Specialistas supažindins su procedūra ir kartu nuspręsite dėl jos trukmės, atsižvelgdami į Jūsų interesus bei gydymo tikslus. Kaip įprasta, atsigulsite į vonią ir panirsite į vandenį iki krūtinės vidurio. Tuomet leisitės į naujų potyrių sūkurį. Nenustebkite, Jūsų oda jaus intensyvesnį poveikį, nei silpnesnės mineralizacijos vandenyje.
  • „Sūrutis“ aktyvina ne tik kraujo apytaką, bet ir medžiagų apykaitą bei skatina detoksikacinius procesus, todėl tinka turintiems odos problemų.
  • Procedūra padeda atsikratyti sąnarių ir raumenų skausmų, aktyvina organizmo apsaugines funkcijas ir harmonizuoja įvairius veiklos procesus. Veikia priešuždegimiškai.

Rekomendacijos: jeigu turite nusiskundimų, atsižvelgiant į jų pobūdį bus skiriamas 6-8-10 procedūrų kursas.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros