Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Šiatsu pėdų masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 30min.

Daugybę metų Vakarų kraštuose buvo mažai kas žinoma apie energetinius organizmo procesus, tačiau šiandien galime naudotis iš Rytų atkeliavusiais itin vertingais, efektyviais metodais, padedančiais pašalinti tikrąsias negalavimų priežastis ir atstatančiais emocinę pusiausvyrą.

Šiatsu pėdų masažas yra vienas iš japoniškų metodų, skirtų visavertiškam kūno ir sielos gydymui. Turbūt jau esate girdėję, jog mumyse teka moteriška „In“ ir vyriška „Jan“ energijos, tad jeigu viena slopinama, o kitos yra ženkliai per daug, sutrinka kūno ir proto veikla. Dėl varginančios įtampos pradedame jausti vis didesnį nuovargį, įvairius skausmus bei prisišaukiame depresiją.

Tad tikrai verta pasirūpinti savimi laiku, o jeigu jau jaučiate kažkokius negalavimus – pirmenybę teikite savo sveikatai bei gerai emocinei būklei. Visi darbai ir rūpesčiai palauks, o galbūt net taps ne tokie svarbūs...

Šiatsu pėdų masažo eiga ir nauda Jums:

  • Pėdų masažas bus atliekamas Jums ramiai ilsintis ant masažinio stalo. Meistras ritmingais ir tikslingais judesiais glostys bei spaudys visas pėdų sritis, kuriose išsidėstę įvairių organų taškai. Tokiu būdu impulsas keliaus energetiniais kanalais į atitinkamas kūno vietas bei harmonizuos jų veiklą.
  • Šiatsu masažas subalansuoja vyriškos ir moteriškos energijų tėkmę, sustiprina organizmo natūralias apsaugines funkcijas, imunitetą, šalina ūmius ir lėtinius skausmus, atpalaiduoja įsitempusius raumenis.
  • Tai malonus būdas atgauti psichologinę pusiausvyrą, nuraminti protą ir pašalinti dvasinių sukrėtimų pasekmes.

Rekomendacijos: tikslingai suformuotas Šiatsu (taškinio) masažo kursas leidžia pasiekti maksimalius ir ilgalaikius rezultatus.

Rekomenduojama derinti masažo procedūrų dažnį individualiai.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros