Šiatsu pėdų masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė: 30min.

Daugybę metų Vakarų kraštuose buvo mažai kas žinoma apie energetinius organizmo procesus, tačiau šiandien galime naudotis iš Rytų atkeliavusiais itin vertingais, efektyviais metodais, padedančiais pašalinti tikrąsias negalavimų priežastis ir atstatančiais emocinę pusiausvyrą.

Šiatsu pėdų masažas yra vienas iš japoniškų metodų, skirtų visavertiškam kūno ir sielos gydymui. Turbūt jau esate girdėję, jog mumyse teka moteriška „In“ ir vyriška „Jan“ energijos, tad jeigu viena slopinama, o kitos yra ženkliai per daug, sutrinka kūno ir proto veikla. Dėl varginančios įtampos pradedame jausti vis didesnį nuovargį, įvairius skausmus bei prisišaukiame depresiją.

Tad tikrai verta pasirūpinti savimi laiku, o jeigu jau jaučiate kažkokius negalavimus – pirmenybę teikite savo sveikatai bei gerai emocinei būklei. Visi darbai ir rūpesčiai palauks, o galbūt net taps ne tokie svarbūs...

Šiatsu pėdų masažo eiga ir nauda Jums:

  • Pėdų masažas bus atliekamas Jums ramiai ilsintis ant masažinio stalo. Meistras ritmingais ir tikslingais judesiais glostys bei spaudys visas pėdų sritis, kuriose išsidėstę įvairių organų taškai. Tokiu būdu impulsas keliaus energetiniais kanalais į atitinkamas kūno vietas bei harmonizuos jų veiklą.
  • Šiatsu masažas subalansuoja vyriškos ir moteriškos energijų tėkmę, sustiprina organizmo natūralias apsaugines funkcijas, imunitetą, šalina ūmius ir lėtinius skausmus, atpalaiduoja įsitempusius raumenis.
  • Tai malonus būdas atgauti psichologinę pusiausvyrą, nuraminti protą ir pašalinti dvasinių sukrėtimų pasekmes.

Rekomendacijos: tikslingai suformuotas Šiatsu (taškinio) masažo kursas leidžia pasiekti maksimalius ir ilgalaikius  rezultatus.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

Susijusios procedūros