Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Kiniškas pėdų masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 30min.

Taškinis pėdų masažas skaičiuoja jau ne vieną tūkstantmetį ir į mūsų kraštus atkeliavo iš Kinijos. Tai paprastas ir tuo pačiu labai efektyvus būdas, padedantis spręsti įvairias organizmo negalavimo problemas. Masažo metu balansuojama nervų sistema, gerinama energijos cirkuliacija ir šalinami streso padariniai.

Pasak kinų medicinos ir filosofijos, kiekvieno žmogaus kūne teka moteriška „In“ ir vyriška „Jan“ energijos. Jeigu sutrinka jų tėkmės balansas, pradeda formuotis įvairios ligos, prastėja nuotaika, atsiranda nuolatinis nuovargis.

Taškinis masažas gali būti dviejų rūšių – raminantis arba stimuliuojantis. Todėl galite pasirinkti, ko Jums labiau reikėtų bei norėtųsi. Terapijos metu stimuliuojant pėdų taškus, yra veikiami visi vidaus organai ir jų veiklos procesai. Priklausomai nuo norimo pasiekti tikslo, meistras skatins jų veiklą arba, priešingai, ramins pernelyg didelį aktyvumą.

Kiniško pėdų masažo eiga ir poveikis:

  • Pasisveikinę ir susipažinę su masažo procesu, atsigulsite ant nugaros ir leisitės į naujų jaudinančių potyrių kelionę. Meistras, pradėjęs švelniu šildančiu pėdų glostymu, ims specialiais judesiais stimuliuoti vieną po kito visus reikiamus taškus.
  • Bus veikiami visi vidaus organai: skydliaukė, bronchai, plaučiai, skrandis ir visa virškinimo sistema, gimda ar prostata ir kt. Taip pat atsipalaiduos akys, pasitrauks kojų ir rankų nuovargis, normalizuosis psichologinė būsena.
  • Jeigu Jums prisilietimas prie pėdų asocijavosi tik su kutenimu ir juoku, masažo metu, profesionalaus prisilietimo dėka, pajusite naują, nuostabią atsipalaidavimo palaimą ir grįžtančias jėgas.
  • Kiniškas pėdų masažas šalina fizinį nuovargį, emocinę įtampą, nerimą, nemigą, padidintą jautrumą ir kitus negalavimus. Atgausite gyvenimo džiaugsmą ir pajusite jėgų antplūdį.

Kiniško pėdų masažo nauda Jums:

  • Gerina kraujo ir medžiagų apykaitą;
  • Stiprina imunitetą ir harmonizuoja organizmo veiklą;
  • Atstato „In“ ir „Jan“ srovių pusiausvyrą bei suteikia energijos;
  • Mažina skausmus ir išlaisvina iš įtampos gniaužtų.

Rekomendacijos: patariama į terapiją eiti ne anksčiau kaip 1 val. po valgio, arba 30 min. iki jo.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros