Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Trukmė : 15min.

Mineralinio vandens vonios jau nuo seno žinomos dėl savo unikalios sudėties ir gydomojo poveikio. Mineralinė vonia veikia mūsų organizmą per odą, o, papildžius ją aromatiniais aliejais ar vaistažolių mišiniais, taip pat veikiami ir kvėpavimo takai.

Šiose voniose svarbiausia vandens šiluma. Šilumos srautas, sklindantis iš mineralinio vandens, yra 1,5 karto didesnis nei tokios pat temperatūros gėlo vandens. Ši šiluma maloniai ramina, atpalaiduoja  raumenis, malšina skausmą, gerina bendrą kraujo ir limfos apytaką. Taip pat labai svarbu pabrėžti, kad mineralinio vandens hidrostatinis slėgis kur kas didesnis nei gėlo vandens, todėl mūsų kūnas mineralinėje vonioje spaudžiamas didesne jėga. Šio spaudimo metu treniruojama ir stiprinama mūsų širdies ir kraujagyslių sistema, o poveikis tuo stipresnis, kuo didesnės mineralizacijos vanduo.

Skirtingai nei gėlo vandens, mineralinio vandens vonios atlieka ir cheminį poveikį. Mineraliniame vandenyje esantys jonai ir įvairūs mikroelementai teigiamai veikia odos receptorius, kraujagysles ir vidinius organus. Todėl normalizuojasi nervų sistemos tonusas, stiprėja imunitetas, o organizmui suteikiama pagalba gydytis pačiam natūraliu būdu.

O tiems, kurie dėl esamų kontraindikacijų negali mėgautis stipriai mineralizuotomis voniomis, rekomenduojame vidutinės mineralizacijos vandens vonią. Ši vonia atpalaiduoja, gerina miegą ir kraujotaką. Tai silpniausia vonia, todėl gerai tinka senyvo amžiaus žmonėms ir vaikams.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros