Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė ožkų pieno vonia su miško uogomis

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Ar kada svajojote pasijusti tarsi Kleopatra? Turbūt daugumai ši istorinė asmenybė asocijuojasi su grožio procedūromis ir pieno voniomis. Tad siūlome pasijusti karališkai ir pasimėgauti ypatinga mineraline ožkų pieno vonia, kuri prisodrinta pieno proteinais bei jūros kalogenu.

Mineralinėje ožkų pieno vonioje gausu vitaminų A, B1, B2, C, D ir mineralų - kalcio, natrio, magnio, cinko, sieros. Tad Jūsų oda bus prisotinta reikalingomis medžiagomis ir po procedūros tikrai jausitės lyg iš pieno plaukę.

Ir tai dar ne viskas – procedūros metu bus atliekamas perlinis arba kombinuotas hidromasažas.

Mineralinės ožkų pieno vonios eiga ir nauda Jums:

  • Pasinersite iki krūtinės vidurio į švelnų ir glostantį Jūsų odą vandenį bei lepinsitės maloniomis, atpalaiduojančiomis srovėmis ~ 15 minučių. Po šios svajingos terapijos, lengvai nusausinsite odą ir 30 minučių dar tęsite ramų poilsį.
  • Ožkos pieno vonia ypatingai drėkina ir maitina Jūsų odą, skatina ląstelių regeneraciją ir apsaugo jas nuo žalingo išorės poveikio. Hidromasažas gerina mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą.
  • Tačiau vonia skirta ne tik Jūsų odos, bet ir sielos atgaivai. Terapija mažina nervinę įtampą, padeda giliai atsipalaiduoti ir susigrąžinti emocinę pusiausvyrą.

Procedūra skiriama kas antrą dieną arba dvi dienas iš eilės, viena diena skiriama pertraukai. Dažniausiai gydymo kursui skiriamos 6- 8- 10 procedūrų. Tačiau, jei norite tik palepinti savo kūną, o ypač odą, galite registruotis procedūrai tuomet, kada jausite poreikį.

Rekomendacijos: po procedūros patariama neskubėti praustis po dušu, o leisti bent 1 val. susigerti veikliosioms medžiagoms.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros