Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Profilaktinis pilvo masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30min.

Visi mes norime būti gražūs, jaustis gerai ir džiaugtis puikia sveikata. Tačiau būna dienų, kuomet dingsta žvalumas, išsenka energija, jaučiamės apsunkę ir norime kažką keisti ar tiesiog pailsėti ir palepinti savo kūną bei sielą. Kaip tik šiam tikslui ir buvo sukurtas masažas – viena maloniausių ir natūraliausių galimybių atgauti fizines bei dvasines jėgas, o taip pat, veiksmingas būdas gydyti įvairias ligas. Profilaktinis pilvo masažas padės visiems, norintiems palaikyti normalią organizmo veiklą, sustiprinti sveikatą, išlaikyti dailias kūno linijas ir netgi sustabdyti senėjimo procesus. O tiems, kurie siekia geresnio efekto, šis masažas taikomas kaip pasirengimas tolimesnėms figūros dailinimo procedūroms.

Profilaktinio pilvo masažo eiga:

  • Pirmiausia, 10-15 min., masažuojamas juosmuo, Jums gulint ant pilvo.
  • Tuomet seka pilvo masažas gulint ant nugaros.
  • Sukamaisiais, glostomaisiais ir vibraciniais judesiais išvalomas organizmas, gerinamas virškinamojo trakto funkcionavimas.
  • Seanso metu masažuotojas sureguliuoja žarnyno peristaltiką ir sumažina nemalonius pojūčius pilve.

Po šio masažo jausitės lengvesni, gaivesni, tarytum atsikratę nepageidaujamo balasto, tad toliau galėsite tęsti relaksaciją arba laukti kitų grožio ritualų.

Masažo poveikis organizmui:

  • Pagerina pilvo organų  - skrandžio, kepenų, kasos, tulžies pūslės, veiklą;
  • Sureguliuoja virškinimo ir šalinimo funkcijas;
  • Puiki profilaktika odos stangrinimui ir pilvo apimčių mažinimui;
  • Pagerina miego kokybę, slopina agresiją, ramina.

Profilaktinis pilvo masažas dažniausiai naudojamas kaip pasiruošimas tolimesnėms figūros korekcijos procedūroms, tačiau jį galima taikyti ir vieną, norint palaikyti gerą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. Profilaktiniai masažai padeda atjaunėti, atgauti fizines bei dvasines jėgas ir atkurti išderintą organizmo balansą.Tad įsiklausykite į savo kūno kalbą bei jo siunčiamus signalus.

Rekomenduojama derinti masažo procedūrų dažnį individualiai.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros