Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Boulingas „LABAI“

LABAI pramogos Druskininkuose – azartiniai potyriai čia laukia kiekvieno!

Specialus pasiūlymas boulingo žaidimui


Darbo laikas
IV 16.00–23.00; V 16.00–24.00; VI 12.00–24.00; VII 12.00–22.00


+370 313 51604 | boulingas@spavilnius.lt


Vaikų šventėms boulinge

Smagiausios vaikų gimtadienio ar kitai progai paminėti skirtos šventės vyksta boulinge LABAI. Ši erdvė yra visuomet pasiruošusi geriausiomis emocijomis, kuriomis mūsų mažosios Poilsenybės taip mėgsta dalintis su savo draugais. Su didžiausiu džiaugsmu surengsime jiems stilingą pobūvį, tad Jums teliks tik sukviesti svečius. 

specialus pasiūlymas jūsų šventei


Boulingas

6 boulingo takelius įrengė „Brunswick“ kompanija. Takeliai atitinka visus boulingo žaidimo standartus, tad čia galima organizuoti oficialias boulingo varžybas. Takelių šonuose įrengti specialūs, pakeliami borteliai, kurie sudaro palankesnes žaidimo sąlygas įvairaus amžiaus vaikams.

Tereikia atsinešti gerą nusiteikimą ir būti pasiruošus tiksliems kamuolio riedėjimams į kėglius.

Dar daugiau pramogų Druskininkuose su boulingu LABAI – azartu ir teigiamais įspūdžiais praturtinsite draugų pasibuvimą, įmonės vakarėlį ar kitą šventę.

Boulingas LABAI tiks dinamiškam pobūviui ir laisvam bendravimui su azarto priemaišomis. Mes pasirūpinsime vakaro programa su vedančiuoju ir užkandžiais bei gėrimais, o Jūs tiesiog mėgausitės turiningu laiku ir gera kompanija. Boulingo LABAI kavinėje kartu su vasaros terasa, egzotiškajame po vandeniu dingusiame mieste, yra 70 sėdimų vietų. Šią erdvę galima paprastai transformuoti į puikiausią koncerto ar smagaus vakarėlio salę.

Boulingo takelio kaina (60 min.):

Gyvenantiems viešbutyje svečiams – 17 € | Negyvenantiems viešbutyje svečiams – 20 €

   


Biliardas, pulas

Laisvalaikį galima užpildyti ir taikliais smūgiais žaidžiant biliardą. Tai ne tik populiari pramoga, bet ir sporto šaka, turinti senas tradicijas, kur reikalingos geometrijos, fizikos, loginės bei matematinės įžvalgos.

Modernioje boulingo LABAI erdvėje yra trys Europos kišeninio pulo federacijos (EPBF) sertifikuoti pulo stalai ir vienas Europos piramidės komiteto (ECP) sertifikuotas rusiško biliardo stalas (Rus Pro Tour), atitinkantis profesionalių žaidėjų čempionatų reikalavimus.

Pulo, rusiško biliardo stalo kaina (60 min.):

Gyvenantiems viešbutyje svečiams – 13 € | Negyvenantiems viešbutyje svečiams – 16 €

  


Boulingo LABAI kavinė

Sveiki atvykę į po vandeniu dingusį mistišką miestą.

Jo paslaptį patyrinėti kviečiame prie kavos ar arbatos puodelio su skaniu desertu, smaližiaujant vaisinį kokteilį arba skanaujant užkandžius prie alaus ar vyno taurės, labai skanią, SPA VILNIUS virtuvės meistrų gamintą, picą ar kitokius užkandžius bei kokteilius, kuriuos ruošiame įvairiausių skonių mėgėjams.

Boulingo kavinėje LABAI šiltuoju metų laiku erdvi vasaros terasa kviečia pasigėrėti Ratnyčėlės slėnio peizažais klausantis upelio čiurlenimo ir kvėpuojant gaiviu Druskininkų oru. Čia ideali, jauki ir rami vieta pasisėdėti gamtoje su draugais ar artimaisiais.

Boulingo LABAI kavinė su 70 sėdimų vietų yra tobulai ideali vieta organizuoti uždarus vakarus, furšetus, gimtadienius ir vaikų šventes. Egzotišką jaukumą kuria įmantrus interjeras ir originalūs baldai.

Šalia kavinės yra ir žaidimų erdvė – boulingas, amerikietiškas bei klasikinis biliardas.

Plačiau