Čia nėra blogo oro! Birželio mėn. – karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

Monist – šviežiausia Palangos naujiena

Tai – naujo vardo SPA VILNIUS įmonių grupės poilsio vieta, siūlanti išskirtinį jaukumą, kitokį požiūrį į Palangą ir išskirtinį aptarnavimą. Svečius pasitiks 30 kambarių, SPA paslaugų zona bei unikalus to paties pavadinimo restoranas, atviras ir visiems miesto svečiams.

Monist pavadinimas atspindi unikalų požiūrį į poilsį ir atsipalaidavimą. Nors terminas monizmas paprastai reiškia filosofinį tikėjimą visų dalykų vienove, šiame viešbučio kontekste jis reiškia holistinį požiūrį į svečių patirtį. Kūnas, protas ir siela yra glaudžiai susiję ir tikras poilsis reikalauja dėmesio visiems trims.

Prekės ženklas ir svečių patirties kelionė yra sukurti taip, kad įkūnytų šį monistinį požiūrį, pasiūlant svečiams erdvę, kurioje jie gali pabėgti nuo kasdienio gyvenimo triukšmo ir atkurti ryšį su savimi ir juos supančiu pasauliu.

„Palanga keičia savo veidą, žmonės atranda ją iš naujo. Būtent ne sezono metu – ji unikali, tarsi hipnotizuojanti ir nukelianti į visai kitokį, lėtesnio laiko, pasaulį. Čia galima rasti viską, ko reikia kokybiškam poilsiui ar darbui, atitrūkstant nuo rutinos: pasivaikščiojimus pajūriu, ramybę, kokybišką maistą ir atotrūkį nuo didmiesčių šurmulio. Drąsiai galime sakyti, kad Palanga nusipelnė boutique stiliaus poilsio, kur žmonės atras ryšį su savimi ir artimaisiais“, – sakė SPA VILNIUS įmonių grupės vadovas Rokas Navickas.

Monist kaip ir priklauso boutique poilsiui yra mažas, stilingas, šarmingas bei svečiams pasiūlys unikalią atmosferą, nepamirštamą kliento patirtį, dėmesį detalėms. Visa aura atsiskleis būtent ne sezono metu. Čia nuoširdiems pokalbiams ar netrukdomam skaitymui jaukų kampelį svečiai ras bendroje erdvėje, kuri pakvies susiburti prie židinio.

Siekiantys pažinti kitokią Palangą svečiai su mažiau įprastomis, dar neaplankytomis, tarsi užslėptomis vietomis galės susipažinti vartydami „Palangos gidą“. Jas pasiekti galima pėsčiomis ar dviračiais.

SPA ir masažinio baseino zonoje laikas nepastebimai prabėgs bet kokiu oru. SPA masažo specialistus ruošė SPA VILNIUS apdovanojimus pelnę meistrai, tad svečias galės čia rasti ir dalelę SPA VILNIUS.

Išskirtinis ir to paties vardo restoranas taip pat suteiks nepakartojamų pojūčių. Koncepciją ruošė ir išskirtinius skonius kurs 16 metų patirtį turinti virtuvės šefė Eglė Kaminskaitė, dirbusi su garsiais restoranais Vilniuje bei patirtį gilinusi Norvegijoje bei Ispanijoje.

Monist baltų paveldo patiekalai persipins su moderniais europietiškais skoniais, kurie grąžins į vaikystę, tuo pačiu nustebins skonių deriniais ir suteiks emociją patiekalams. Meniu vyraus sezoniškumas ir vietos produkcija: nuo rabarbarų vasarą iki miško gėrybių rudenį.

„Mane pačią ypatingai domina mūsų istorija, šaknys, baltų kultūra. Deja, sovietmetis lietuvišką virtuvę pakoregavo atimdamas mūsų tikrąjį identitetą. Mūsų vizija – grąžinti patiekalams lietuvišką prigimtį, tuo pačiu skiriant didelį dėmesį vietos produktams, humaniškai ir ekologiškai auginamai produkcijai iš vietinių nedidelių ūkių“, – pasakojo E. Kaminskaitė. „Maistas Monist yra dėmesio centras, įdėjome daug širdies į kiekvieną smulkmeną ir tikimės, kad mūsų svečiai tą pastebės ir įvertins. Čia laikas bus skirtas sulėtėti, susiburti, mėgautis maistu ir laiku vieniems su kitais.“

Monist įsikūręs prie Palangos bažnyčios, Vytauto g. 88a. Monist papildo SPA VILNIUS įmonių grupę, prisijungdamas prie SPA VILNIUS Druskininkuose, Anykščiuose ir Dienos SPA Vilniuje.

rezervuokite poilsį!

apsilankykite monist.lt