Čia nėra blogo oro! Birželio mėn. – karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

SPA VILNIUS masažuotojo sugebėjimai įvertinti Tarptautiniame atvirame masažo čempionate

2024 metų balandžio 13 dieną mūsų šalyje vyko Tarptautinis atviras masažo čempionatas, kurio metu buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi masažuotojai. Šiame renginyje dalyvavo ir SPA VILNIUS masažuotojai Ieva Šimonytė bei Aleksandr Zubkevič, skirtingose kategorijose laimėjęs pirmą ir trečią vietas.

Šis čempionatas masažo specialistams suteikė galimybę pademonstruoti savo įgūdžius, o publikai – praplėsti žinias sveikatingumo srityje bei daugiau sužinoti apie SPA masažo technikas. Arbitrai iš Šveicarijos, Graikijos ir Lenkijos dalyvių pasirodymus vertino skirtingose kategorijose pagal masažo tipus nuo tradicinių SPA iki specializuotų gydomųjų masažų.

Sveikatingumo stiliuje Aleksandr Zubkevič pristatė savo kūrybos sportinio masažo variantą su minkštųjų audinių mobilizavimo įrankiais, kuris buvo įvertintas pirmąja vieta. Laisvojoje programoje meistrui trečiąją vietą užtikrino rytų ir vakarų masažų technikų (havajietiškos Lomi Lomi ir tailandietiškos) kombinacija. Šiame čempionate Aleksandr taip pat gavo oficialų kvietimą į pasaulio čempionatą, vyksiantį Kopenhagoje 2024 metų birželio 28–30 dienomis.

Masažo specialistui tai nėra pirmasis čempionatas. Jis nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose vedamas noro suprasti šiuolaikines masažo tendencijas, pažinti naujus žmones bei technikas, įsivertinti savo lygį ir populiarinti minkštųjų audinių masažą. Anot Aleksandr, tai yra puiki terpė tobulėjimui ir augimui.

Masažuotojas visuomet domėjosi sportu ir anatomija, todėl gilesniam šių sričių pažinimui pasirinko masažą. Aleksandr baigė studijas VESK (Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre) ir jau penkis metus dirba su masažais. „Atradau tai, kas man patinka ir puikiai jaučiuosi šioje srityje, pastoviai stengiuosi tobulėti“, – sako masažo specialistas. Jis neseniai gavo sertifikatą bei leidimą dirbti su minkštųjų audinių mobilizavimo įrankiais, o dabar ruošiasi minėtam pasaulio čempionatui Danijoje.

Džiaugiamės kolegos pasiekimais ir linkime visokeriopos sėkmės kiekvienoje dienoje bei konkursuose.