Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Ajurvedinis „Podikizhi“ viso kūno masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 90min.

Ajurvediniai masažai yra skirti kūno ir sielos atgaivai, būtent todėl jie tapo tokie populiarūs visame pasaulyje. Tai unikalios holistinės metodikos, suteikiančios galimybę ne tik atpalaiduoti kūno raumenis, bet ir atgauti dvasinę pusiausvyrą. Jei esate nors kartą pajutę ajurvedinio masažo poveikį, turbūt pritarsite, jog tai žodžiais neįvardinama palaima.

Ajurvedinis „Podikizhi“ viso kūno masažas yra viena iš populiariausių rūšių, kurios metu naudojami medvilninio audinio ryšulėliai, pripildyti vaistinių augalų miltelių ir druskos. Jie yra pašildomi augaliniame aliejuje, kad atsiskleistų vaistažolių veikliosios savybės, o šiltas, švelnus ir ritmingas prisilietimas šiais gydomaisiais ryšulėliais gydytų Jūsų kūną.

Nuo šilumos tirpstanti druska, susimaišiusi su augalų aktyviosiomis medžiagomis, per odą patenka į organizmą ir skatina detoksikacijos procesus. „Podikizhi“ masažas harmonizuoja došas ir visus vidaus organų veiklos procesus.

Ajurvedinio „Podikizhi“ viso kūno masažo eiga ir poveikis:

  • Masažo meistras pristatys procedūros eigą ir netrukus jau lepinsitės įsitaisę krėsle bei įmerkę kojas į vonelę su pienu ir rožių žiedlapiais. Nurimę ir atsipalaidavę gulsitės ant masažinio stalo, kur Jūsų lauks nuostabus laikas sau.

  • Masažas pradedamas meditacija, kurios metu Jūs ir meistras sukursite vientisą, harmoningą erdvę, kurioje sieksite bendro tikslo – ramybės bei vidinės taikos. Būdami meilėje su savo kūnu, pajusite, kaip sugrįžta tylus džiaugsmas ir noras iš visos širdies padėkoti kiekvienai savo kūno ląstelei už nepailstamą darbą.

  • Vaistažolių ir druskos ryšulėliai aktyvina periferinę kraujotaką. Dėl to pagerėja odos būklė bei tonusas. Šilti gydomieji ryšulėliai mažina raumenų skausmus ir atpalaiduoja raumenis.

  • Druska turi detoksikuojantį poveikį odai: per atsivėrusias poras pašalinami toksinai ir taip užkertamas kelias odos ligų atsiradimui.

Ajurvedinio „Podikizhi“ viso kūno masažo nauda Jums:

  • Padeda atsipalaiduoti ir išvaduoja iš streso gniaužtų;

  • Stangrina odą ir aktyvina kraujotaką;

  • Šalina iš organizmo toksinus, stabdo uždegiminius procesus bei stiprina imunitetą;

  • Atstato emocinę pusiausvyrą.

Tai tarsi balzamas kūnui ir sielai. Padovanokite sau nuostabias akimirkas.

Rekomendacijos: atsižvelkite į masažo meistro dienos režimo patarimus ir išėję iš masažo kabineto neskubėkite pasinerti į kasdieninį ritmą.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros