Jūsų poilsiui - aukščiausias saugumo standartas. Plačiau
 

Baseinas ir pirčių kompleksas

Trukmė: 120min.

Jūsų paslaugoms – mineralinio vandens baseino, sūkurinės vonios, akmenų takelio - reflektorinės pėdų terapijos, cirkuliarinio dušo, saunos, turkiškos ir infraraudonųjų spindulių pirčių kompleksas. Baseino ilgis - 18 metrų, plotis - 7 m, gylis - nuo 1,40 m iki 1,70 m. Vandens temperatūra baseine nuo 26 iki 28 laipsnių, sūkurinėje vonioje – nuo 33 iki 36 laipsnių šilumos. Taip pat po kaitrios saunos siūlome išbandyti efektyvųjį šalto vandens kubilą. Baseine reikia turėti šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje. Akmenų takas baseine (biologiškai aktyvus pėdų masažas). Kojų pėdose yra daug biologiškai aktyvių taškų, kurie susiję su vidaus organų, endokrininių liaukų bei nervų sistemomis. Vaikščiojant basomis kojomis per smulkius akmenukus, šie biologiškai aktyvūs taškai masažuojami, juose generuojami nerviniai impulsai sklinda į įvairias vidaus organų sistemas ir normalizuojančiai veikia jų fiziologines funkcijas. Tai puiki pagalbinė priemonė reguliuoti vegetacinės nervų sistemos tonusą, grūdinti organizmą. Tuo pačiu metu atliekamas savotiškas pėdų masažas, kuris gerina bendrą kraujotaką.

Darbo laikas:

  • kasdien nuo 8:00 iki 22:00 val.
  • su vaikais iki 14 metų apsilankyti galima nuo 10.00 iki 20.00 val. 

! Dėmesio:

Vaikams iki 5 m. be papildomo mokesčio. Apsilankyti baseine ir pirčių komplekse su vaikais iki 14 m. galima kiekvieną dieną nuo 10.00 iki 20.00 val.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”