Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Druskų kambarys

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Trukmė : 30min.

Tikriausiai girdėjote, kad įvairiomis druskomis prisodrintas oras labai palankiai veikia mūsų organizmą. Daug kas važiuoja prie jūros būtent pakvėpuoti druskingu oru, tačiau pati didžiausia druskų koncentracija randama druskų kasyklų ore. Tik tam, kad pajustume gydantį druskingo oro poveikį organizmui, į druskų kasyklas vykti visai nebūtina. Šią kelionę gali atstoti haloterapijos procedūros.

Haloterapija yra nemedikamentinis gydymo ir profilaktikos metodas, kurio esmė yra dirbtinai sukurtas mikroklimatas savo parametrais artimas druskų kasyklų mikroklimatui.

Kaip vyksta ši procedūra:

  • Atvykstate 5 min. Iki seanso pradžios, kad spėtumėte persirengti specialia apranga, skirta leisti laiką druskų kambaryje, bei užsimauti antbačius;

  • Seanso metu leisite laiką patogiuose krėsluose pusiau gulimoje padėtyje, ramiai kvėpuodami pro burną ar nosį. Prašome jūsų nekalbėti, nevaikščioti ir netrukdyti kitiems svečiams.

Haloterapija yra tikrai tokia paprasta, kaip kvėptelėjimas. Patekusios į bronchus smulkios druskų dalelės veikia priešuždegimiškai. Ypatingai šią terapiją rekomenduojame žmonėms, kuriuos vargina lėtinės kvėpavimo sistemos ligos - tokios, kaip bronchinė astma, bronchektazinė liga, sinusitas, faringitas, laringitas ir pan. Taip pat žmonėms, sergantiems odos ligomis: žvyneline (psoriaze), seborėja, egzema, dermatitu ir t. t. Kadangi druskingoje aplinkoje yra gausu jodo, haloterapija tinkama ir skydliaukės ligų profilaktikai.

Periodiškai kvėpuojant druskingu oru nurimsta nervų sistema, sustiprėja bendras organizmo atsparumas.

Procedūra nerekomenduojama iš karto po apsilankymo baseine. Vaikams iki 3 metų šio gydymo rezultatai yra abejotini. Po apsilankymo druskų kambaryje patariame vartoti daugiau skysčių, kadangi kvėpuojant druskomis prisodrintu oru, kūne vyksta savotiška dehidratacija.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros