ESPA galvos, kaklo ir pečių masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 30min.

Šiuolaikinis nejudrus gyvenimo būdas ir sėdimas darbas dažnai mums sukelia visokių nepageidaujamų pasekmių. Vienos dažniausių - nugaros, kaklo, pečių juostos ir juosmens srities skausmai. Įvairūs su įtampa bei kasdieniu stresu susiję negalavimai puola net ir aktyvų gyvenimo būdą išlaikančius žmones. Vienas veiksmingesnių metodų, padedantis ne tik atsikratyti skausmų, bet ir efektyviai šalinantis jų priežastis, yra masažas.

Masažo metu naudojami kokybiški eteriniai aliejai dar labiau sustiprina jo poveikį bei padeda klientui atsipalaiduoti.

Prieš galvos, kaklo ir pečių masažą mūsų specialistas išklausinės Jus apie Jūsų turimas sveikatos problemas bei padės pasirinkti pačius tinkamiausius ESPA Body Oil eterinius aliejus.

Po masažo Jūs dar galėsite kurį laiką patogiai pagulėti bei pailsėti. Vėliau gausite naudingus patarimus dėl Jums tinkamo dienos režimo ir rekomendacijas dėl kitų procedūrų kurso.

Būtent nugaros masažas yra reikšmingiausias žmogaus kūnui. Čia išsidėsčiusios daugybė kraujagyslių. Per nugarą eina stuburas, kuriame slypi nugaros smegenys, o nuo jų atsišakoja daugybė nervų. Taip pat nugaroje yra išsidėstę aktyvūs taškai, kuriuos veikiant galima normalizuoti atitinkamų vidaus organų darbą. Kartas nuo karto atliekamas galvos, kaklo ir pečių masažas daro aiškiai juntamą teigiamą poveikį visam organizmui:

  • Padeda atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek dvasiškai;
  • Normalizuoja kraujo ir limfos apytaką;
  • Pagreitina medžiagų apykaitą;
  • Padeda atsikratyti įvairių skausmų bei įtampų;
  • Stiprina imunitetą;
  • Padeda pasišalinti toksinams;
  • Atitolina senatvę.

Procedūra nerekomenduojama nėštumo metu.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

Susijusios procedūros