Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

ESPA veido ir galvos masažas

Procedūra netinkama:
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30min.

Tai yra efektyvi veido odos ląsteles regeneruojanti procedūra. Jos metu atliekamas medžiagų apykaitą skatinantis trijų technikų veido masažas bei įtampą mažinantis galvos masažas, naudojant plaukus ir galvos odą maitinančią rausvojo molio kaukę.

Veido ir galvos masažo eiga:

 • Pirmiausia specialistas įvertins Jūsų veido odos būklę ir leis pasirinkti natūralius aliejus, kuriuos naudos procedūros metu.
 • Tuomet paruoš Jūsų veidą masažo procedūrai – nuvalys makiažą, atgaivins odą.
 • Tada Jums beliks atsipalaiduoti ir mėgautis regeneruojančiu veido masažu, susidedančiu iš trijų etapų – raumenis atpalaiduojančio, taškinio ir limfodrenažinio.
 • Baigus „dirbti“ su veidu, nepakartojamus pojūčius suteiks atpalaiduojantis galvos masažas.
 • Rausvojo molio kaukė pamaitins Jūsų plaukus, suteikdama jiems švelnumą ir žvilgesį.
 • Procedūra baigiama masažinių aliejų nuvalymu ir veido odos patepimu maitinamosiomis priemonėmis.

Po seanso neskubėkite pabėgti, nes specialistas Jums rekomenduos tolesnį dienos režimą, bei produktus, kurie padės toliau puoselėti Jūsų grožį bei sveikatą.

Masažo poveikis Jūsų organizmui:

 • Gerina kraujotaką;
 • Padeda sumažinti nuo įtampos veide susidariusias mimikos ir senatvines raukšleles;
 • Padeda nuraminti nervinę sistemą;
 • Numalšina galvos skausmus;
 • Stimuliuoja  galvoje esančias nervų galūnėles.

Veido masažai – puikus būdas, padedantis sulėtinti veido odos senėjimą. Masažas pagerina kraujotaką, suteikia veidui skaistumo. Veido  masažas, kaip profilaktinė priemonė, reikalingas ir jaunai, dar gebančiai atsinaujinti odai.

Galvos masažas efektyviai atpalaiduoja ir tonizuoja visą organizmą, skatina kraujotaką ir teigiamai veikia galvos odą, o reguliariai atliekamas, netgi sustiprina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą. Taip pat puikiai padeda atsikratyti nuovargio, streso ir nuolatinės įtampos pojūčių.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros