Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija

Procedūra netinkama:
Po valgio
Trukmė : 20min.

Savo sveikata ir gera savijauta rūpintis reikia nuolat. Tačiau suprantama, kad šiuolaikinis greitas gyvenimo tempas ne visada leidžia tuo užsiimti. Tad labai šaunu, jei pavyksta suderinti poilsį su reabilitacija, sveikatinimo programomis ir kitomis panašiomis veiklomis.

SPA VILNIUS Jūsų laukia individualios fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijos, kurių metu galėsite išsipasakoti apie savo savijautą, poreikius ir lūkesčius.

Kaip vyksta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija

  • Per individualią konsultaciją specialistas įvertins Jūsų savijautą, išklausys, kas Jums kelia susirūpinimą, ir rekomenduos individualiai parinktą efektyviausią sveikatinimo ar gydymo programą.

  • Kas kartą svečiui atvykus, sudaroma jo ligos istorija, išklausoma, kokios sveikatos problemos kamuoja ir pagal pateiktą informaciją parenkamos individualios gydomosios procedūros.

  • Procedūrų programa siūloma atsižvelgiant į tai, kuriam laikui svečiai atvyksta į SPA VILNIUS sveikatingumo centrą. Tai gali būti ir viena para, ir 10 dienų, ir pora savaičių.

  • Jei į mūsų SPA centrą atvykstate trumpam, reabilitologas pateiks Jums tolimesnes rekomendacijas, kaip rūpintis sveikata, kokius papildus, vitaminus vartoti ir panašiai. Taip pat parekomenduos, kokias procedūras galėtumėte rinktis, atvykę į SPA VILNIUS kitą kartą.

  • Ilgalaikės viešnagės metu, sudaromas atitinkamų procedūrų tvarkaraštis, kuris, prireikus, koreguojamas, atsižvelgiant į svečio savijautą po tam tikros procedūros.

  • Konsultacijos metu svečiui matuojamas kraujospūdis ir pulsas, deguonies koncentracija kraujyje. Pagal poreikį ar sveikatos problemas gali būti atliekama elektrokardiograma.

  • Svečiui suteikiama galimybė atlikti kraujo tyrimus (optimalų bei išplėstinį) ir atsakymus su gydytojo komentarais gauti el. paštu.

  • Gydytojas taip pat gali paskirti ir / ar atlikti akupunktūros ar biopunktūros procedūras.

  • Svečiui pageidaujant, pateikiamas sveikatinimo ir gydymo programos išrašas.

Jeigu atvykstate trumpam poilsiui, rekomenduojame nuotolinę fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultaciją

SPA VILNIUS – mes dirbame, kad Jūs jaustumėtės gerai!

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros