Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Imperatoriškas „Kobido“ veido masažas

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 60min.

Kobido masažas atsirado prieš 540 metų Japonijoje ir buvo tikima, jog ši tradicija yra labiau meno nei masažo technika. Kobido įgūdžiai ir patirtis buvo perduodami iš kartos į kartą. Šis gydymo metodas, kuris pagaliau pasiekė ir mus, iki šiol sulaukia daug dėmesio dėl teikiamos ypatingos naudos. Specialistai teigia, jog Kobido masažas yra tokia gydymo rūšis, kuriai neprilygsta jokios tradicinės veido procedūros, o gaunami rezultatai stulbinantys.

Kobido veido masažo eiga ir teikiama nauda organizmui: 

  • Procedūros pradžioje veido oda kruopščiai paruošiama masažui. Odos nuvalymui naudojamas aukštos kokybės Forlle'd Re-Purarance Wash, po nuvalymo lengvais judesiais įtapšnojamas Forlle'd platinos losjonas.
  • Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Šitaip pagerinami gyvybinės energijos srautai (subalansuojama kūno ir emocijų pusiausvyra), odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, dėl to oda atsigauna ir atjaunėja. Masažui naudojamas japonų kosmetikos Forlle'd RF - kremas.
  • Šio veido masažo judesiai paprasti, bet labai veiksmingi, apimantys meridianus, akupunktūros taškus ir limfos drenavimą. 
  • Judesių eiliškumą masažo metu parenka pats meistras, todėl kiekvienas masažas vis kitoks, nes kiekvienas masažuotojas procedūrą atlieka savaip.
  • Manoma, jog Kobido veido masažas yra vienas veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti.
  • Procedūros pabaigoje ant veido užtepama individualiai parinkta kosmetinė kaukė – mimikos raukšlių mažinimui, veido riebalinių sankaupų korekcijai, veido odos stangrinimui ar giluminiam odos drėkinimui, ir atliekamas atpalaiduojantis plaštakų masažas.

Kobido – tai daugiau nei veido odos gražinimas, tuo pat metu tai ir gaivinamoji procedūra, kuri atpalaiduoja ir maloniai nuteikia ne tik kūną, bet ir sielą.

Reguliariai taikant šį japonišką terapinį veido masažą, Jūsų oda, be jokių abejonių, taps lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros