Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Imperatoriškas „Kobido“ veido masažas

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 60min.

Kobido masažas atsirado prieš 540 metų Japonijoje ir buvo tikima, jog ši tradicija yra labiau meno nei masažo technika. Kobido įgūdžiai ir patirtis buvo perduodami iš kartos į kartą. Šis gydymo metodas, kuris pagaliau pasiekė ir mus, iki šiol sulaukia daug dėmesio dėl teikiamos ypatingos naudos. Specialistai teigia, jog Kobido masažas yra tokia gydymo rūšis, kuriai neprilygsta jokios tradicinės veido procedūros, o gaunami rezultatai stulbinantys.

Kobido veido masažo eiga ir teikiama nauda organizmui: 

  • Procedūros pradžioje veido oda kruopščiai paruošiama masažui. Odos nuvalymui naudojamas aukštos kokybės Forlle'd Re-Purarance Wash, po nuvalymo lengvais judesiais įtapšnojamas Forlle'd platinos losjonas.

  • Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Šitaip pagerinami gyvybinės energijos srautai (subalansuojama kūno ir emocijų pusiausvyra), odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, dėl to oda atsigauna ir atjaunėja. Masažui naudojamas japonų kosmetikos Forlle'd RF - kremas.

  • Šio veido masažo judesiai paprasti, bet labai veiksmingi, apimantys meridianus, akupunktūros taškus ir limfos drenavimą. 

  • Judesių eiliškumą masažo metu parenka pats meistras, todėl kiekvienas masažas vis kitoks, nes kiekvienas masažuotojas procedūrą atlieka savaip.

  • Manoma, jog Kobido veido masažas yra vienas veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti.

Kobido – tai daugiau nei veido odos gražinimas, tuo pat metu tai ir gaivinamoji procedūra, kuri atpalaiduoja ir maloniai nuteikia ne tik kūną, bet ir sielą.

Reguliariai taikant šį japonišką terapinį veido masažą, Jūsų oda, be jokių abejonių, taps lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

Rekomenduojama derinti masažo procedūrų dažnį individualiai.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros