Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Klasikinis veido masažas

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 30min.

Tikriausiai ne kartą susimąstėte, kodėl japonėms taip ilgai pavyksta išlaikyti gražią ir lygią veido odą? Ogi todėl, kad jos kasdieną masažuoja veidą!

Klasikinis veido masažas yra vienas iš veiksmingiausių būdų išlaikyti sveiką ir jaunatvišką odą. Šis masažas naudingas bet kuriame amžiaus tarpsnyje, nes užkerta kelią beprasidedančiam odos senėjimui, o taip pat naikina ir matomus odos senėjimo požymius.

Masažo eiga ir poveikis organizmui:

  • nuvaloma veido oda;
  • atliekamas klasikinis veido ir kaklo masažas – masažuojamos veido, kaklo ir krūtinės sritys, daugiausia dėmesio skiriant toms vietoms, kurioms labiausiai trūksta priežiūros;
  • derinant įvairius judesius lyginamos mimikos raukšlės, atpalaiduojami raumenys ir suaktyvinama kraujotaka;
  • veido odos nuvalymas ir kremo užtepimas.

Atlikus visą klasikinio masažo procedūrų kursą, veido ir kaklo oda tampa pastebimai stangresnė ir elastingesnė, įgauna sveiką atspalvį, pagerėja odos tonusas, išsilygina mimikos raukšlelės, sumažėja pagurklis, išryškėja veido ovalo linija. Jau po pirmos procedūros oda tampa skaistesnė, stangresnė, sumažėja smulkios mimikos raukšlelės.

Klasikinio veido masažo poveikis organizmui:

  • puiki prevencinė priemonė priešlaikiniam odos senėjimui;
  • pagerina kraujotaką ir limfos apytaką;
  • atpalaiduoja raumenis ir sumažina dėl įsitempimo susidariusias raukšles;
  • tonizuoja, suteikia jėgų ir padeda atsikratyti nuovargio bei streso.

Rekomenduojama derinti procedūrų dažnį individualiai.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

“Noriu jums padėkoti už suteiktą nuostabų poilsį kūnui ir sielai. Labai patiko ir maloniai nustebino atnaujintas baseinas su pirtimis. Erdvės tapo šviesios ir jaukios. Tikriausiai nepamiršote ir vertikalių vonių? Ačiū: SPA registratorėms už malonų bendravimą ir iškilusių klausimų sprendimą. Masažistams - šiltas ir tvirtas rankas. Kineziterapeutams - sveiką judesį ir įkvėpimą sportuoti. Fizioterapijos ir vonių darbuotojoms - šiltą bendravimą. Restoranui - skanų maistą ir estetišką aptarnavimą. Kambarinėms - švarą. Ir visiems darbuotojams už, klientams nematomą, darbą. Pas jus: kvepia, šilta, malonu ir gera. Ir visada norisi sugrįžti.”

Inga

“Masažas - Vaida. Pasakymas "SPA VILNIUS antrieji namai" labai dera su Vaidos sukurta masažo aplinka. Jaukus - intuityvus bendravimas visą masažo seanso laiką. Visi masažo etapai buvo malonūs ir jaukūs. Ypatingai išsiskyrė ir maloniai nuteikia masažo "judesys", kai masažuotojo rankos liečiasi nuo masažo pradžios iki galo. Atrodo, kad šilumą skleidžiantis delnas nepalieka masažuojamo kūno ne ilgiau nei akimirka. O kiekvienas naujas masažas išlaisvina įtampas ne tik kūno raumenyse, bet ir mintyse. Natūraliai norisi, kad tokie masažai kartotųsi. Jau išvykdami į namus pradedame svajoti apie kitą apsilankymą pas Jus. Ačiū už jaukų bendravimą ir malonią aplinką.”

“Didžiausi komplimentai Sigitai, kuri mus pasitinka ir išlydi su šypsena. Ši moteris savo rūpesčiu peržengia įsivaizduojamas ribas ir tikrai priverčia jaustis ypatingais svečiais. Labai AČIŪ mūsų vadybininkei Jelenai. Kiekvieną kartą profesionaliai ir išpildant visus, net smulkiausius pageidavimus ji suorganizuoja mūsų mini atostogas, taip pat rūpinasi, kad visas kitas personalas tinkamai išpildytų mano prašymus. Aš žinau, kad, jei Jelena rūpinasi atitinkamu klausimu, visada bus 100 procentų gerai. Turite tikrai labai puikią komandą, kurios pavydėtų visos kitos įmonės. O dėka Jūsų personalo nuoširdaus darbo, esate ta vieta, iš kurios išvažiuojant jau planuojame, kada vėl sugrįšime.”

Jovita

“Pasirinkome šį viešbutį Druskininkuose pirmiausiai dėl baseino pramogų - ieškojome su šeima, kur savaitgalį galėtume smagiai pasiplaukioti. Viešbutis gerokai pranoko lūkesčius. Personalas pasirodė paslaugus ir malonus. Smulkios staigmenos mūsų atvykimo dieną mažajai dukrelei, o taip pat išvykimo dieną padarė viešnagę dar įsimintinesne ir malonesne. Baseino ir pirčių erdvė - super. Vandens temperatūra šiltesnė nei kituose viešbučiuose, kas yra didelis privalumas su vaikais. Pusryčiai - įvairūs ir labai skanūs. Taip pat, buvo galimas vėlyvesnis išvykimas, kas taip pat buvo didžiulis privalumas. Na, buvo tiesiog labai labai gerai. Labai rekomenduoju ir tikrai grįšim!”

“Dėkinga nuoširdžiai visiems darbuotojams, kurie mano poilsio metu dirba tam, jog galėčiau ilsėtis. Skatinkite darbuotojus, nes tik dėl personalo ir aptarnavimo kokybės aš norėsiu sugrįžti!”

“Nuoširdus AČIŪ visai SPA VILNIUS komandai. Kantrybės Jums ir nepailstančios energijos!”

“Paslaugumas, profesionalumas ir draugiškumas tiesiog liuks! Vien dėl personalo administracijos norisi grįžti dar ne kartą.”

“Pabūti SPA VILNIUS ir yra LAIMĖ”

“Tęskite tą nuostabų darbą ir toliau taip RŪPINKITĖS savo klientais”

“Viskas ir taip nuostabu, puikus personalas, labai malonūs ir paslaugūs. Specialistai aukštos kvalifikacijos”

“Buvome patenkinti ABSOLIUČIAI VISOMIS paslaugomis. Galime tik pajuokauti, kad iki tobulybes trūksta šalia viešbučio šunims, kuriame atvažiavę galėtume palikti augintinį.”

“Niekada nenuviliantis kokybiškas poilsis. Pradedant administracija, baigiant SPA procedūromis. Norisi vis grįžti ir grįžti...”

“Labai norėčiau nusiųsti keletą padėkų Jūsų nuostabiam personalui! Nežinau, kam dėkoti už nuostabias dovanas, kurias atvykę radome kambaryje. Namų kvapas tobulas! Tikrai sukeliu daug rūpesčių su savo poreikiais, tad esu labai dėkinga už rūpestį manimi. Ir didžiausi komplimentai dėl atnaujinto SPA baro meniu! Dalį patiekalų jau išragavome, o kitais kartais degustuosime kitus. Taip pat maloniai nustebino pasikeitimai pusryčių meniu – ančių kepenėlių paštetas, sūrių įvairovė! Maistas skanus, šviežias, įvairus! Kai pamatau, kad SPA bare mus aptarnaus Laura esu visiškai rami tobulu vakaru. Ji jau puikiai žino mano situaciją dėl alergijų, pati atkreipia dėmesį į kai kurias sudedamąsias patiekalų dalis bei su virtuvės personalu suderina patiekalų pakeitimus pagal mano poreikius nebevargindama manęs papildomais klausimais. Laura viską atlieka taip, kad aš net pamirštu, jog turėčiau rūpintis dėl alergijų. Šį kartą SPA VILNIUS klasikinį masažą man atliko Roma. Galiu pasakyti, kad tai buvo geriausiai atliktas SPA VILNIUS klasikinis masažas iš visų, kuriuos man atliko Jūsų SPA specialistai. Masažo technika buvo tobula. Visus sekančius kartus pageidausiu tik šios specialistės! Visada džiaugiuosi, kai pavyksta veido procedūrai užsirašyti pas Daivą. Šios moters rankos daro stebuklus! Esu labai dėkinga už profesionalius patarimus, kokias kosmetikos priemones įsigyti. Daivos rekomenduotos paakių kaukės labai tiko ir patiko.”

“Druskininkuose vyko mūsų įmonės renginys. Noriu labai nuoširdžiai padėkoti Jūsų komandai. Aš buvau sužavėta, pakerėta, kaip buvo papuošta Discovery salė! Gražu, skoninga, jauku - šie žodžiai per silpni apsakyti tam, ką sukūrė Jūsų komanda. Net užgniaužė kvapą! Tikra pasaka, kuri pranoko visus mano lūkesčius ir įsivaizdavimus. Maistas ir gėrimai - viskas buvo gurmaniška, kokybiška, estetiškai patiekta. O aptarnavimas - toks atidus, toks dėmesingas, kiekvienas svečias buvo pastebėtas. Tobula, tiesiog tobula! Jūs sau iškėlėte labai aukštą kartelę! Ar galima dar tobuliau??? Taip pat labai dėkoju auklytei Irinai už nuostabius darbelius ir laiką su dukra. Parsivežėme ir ant eglutės pakabinome įspūdingą papuošalą, kuris nuolat primena tą pasaką, kurioje buvome šį savaitgalį. Ačiū Jelenai už nuoširdų rūpestį ir smulkiausių pageidavimų išpildymą. Visada esu rami, jei Jelena rūpinasi mūsų viešnage.”

“Šiais metais mūsų šeimos poilsis SPA VILNIUS buvo ypatingas. Šeimos poilsį šiame SPA leidžiame jau 15 metų ir dažniausiai išvažiuojame svajodami sugrįžti. Šis kartas sutapo su mūsų poros vestuvių̨ jubiliejumi. Pakerėjo viešbučio staigmenos, kurios patobulino mūsų poilsį ir nuoširdus dalyvavimas pradedant vaikams nuotoliniu būdu sukurti mums staigmeną. Atskiras dėkui Vidai Lazickienei už visapusišką pagalbą organizuojant mūsų nepamirštamą poilsį. Labai pradžiugino viešbučio atsinaujinimas, kuris alsuoja šiuolaikiškumu, tačiau vertingiausias bruožas - personalas: kvalifikuotas, paslaugus bet neįkyrus. Dėkojame, kad esate.”

“Galiu pasakyt, kad aptarnavimas pas jus TOP lygio (turiu tame patirties) - iš 10 duočiau 10 balų (jei būčiau slaptas pirkėjas. Linkiu ir toliau kuo geriausios kloties.”

“Norėtume padėkoti už puikų poilsį Druskininkų SPA VILNIUS centre. Dėkojame visam centro kolektyvui už nuoširdų, paslaugų, šiltą bendravimą, kokybiškai teikiamas paslaugas. Ypač norime padėkoti nuoširdžiai ir maloniai SPA registratūros registratorei Jurgitai. Linkime visam kolektyvui prasmingų darbų ir geros nuotaikos.”

Susijusios procedūros