Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Kobido veido masažas su teipavimu

Procedūra netinkama:
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Kobido veido masažas atsirado prieš 540 metų Japonijoje. Buvo tikima, jog ši tradicija – tai labiau meno nei masažo technika. Kobido įgūdžius ir patirtį meistrai perduodavo iš kartos į kartą. Šis gydymo metodas, kuris pagaliau pasiekė ir mus, iki šiol sulaukia daug dėmesio dėl jo teikiamos ypatingos naudos.

Specialistai teigia, jog Kobido masažas – tai tokia gydymo rūšis, kuriai neprilygsta jokios tradicinės veido procedūros, o gaunami rezultatai stulbina. Kobido veido masažas kartu su teipavimo procedūra, padeda atstatyti veido raumenų būklę, atkurti ir suaktyvinti odos atsinaujinimo procesus, pagerinti kraujotaką bei limfotaką, pašalinti raukšles ir taip sustabdyti odos senėjimą.

Veido teipavimas – populiari kosmetinė procedūra

Veido teipavimas pagerina odos būklę, sumažina patinimus ir raukšles. Procedūra atliekama naudojant specialius, veidui skirtus kineziologinius teipus, pagamintus iš elastingos medžiagos, suteptos hipoalerginiais klijais. Tam tikrose veido vietose užklijuoti teipai užfiksuoja ir ilgesniam laikui išlaiko Kobido masažo metu išgautą efektą:

  • sumažėjusį patinimą;
  • suaktyvintą kraujotaką;
  • patemptą ir stangresnę odą;
  • sumažėjusias raukšles;
  • atsipalaidavusius raumenis.

Teipai veikia biologiškai aktyvius veido taškus – juos suaktyvina, todėl pagerėja bendra odos būklė. Ji tampa stangresnė, mažiau suglebusi, raukšlės darosi mažiau pastebimos; oda įgauna švytėjimo ir tampa skaistesnė, sveikiau atrodanti. Suaktyvėjus limfinių mazgų veiklai sumažėja veido patinimas, pagreitėja odos detoksikacijos procesai, subalansuojamas raumenų tonusas.

Teipavimas atliekamas iškart po Kobido veido masažo, užklijuotus teipus paliekant kelioms valandoms.

Kobido – tai daugiau nei veido odos gražinimas

Kobido masažas tuo pat metu yra gaivinamoji procedūra, kuri atpalaiduoja bei maloniai nuteikia ne tik kūną, bet ir sielą.

Reguliariai taikant šį japonišką terapinį veido masažą kartu su teipavimo procedūra, Jūsų oda, be jokių abejonių, taps lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

Kobido veido masažo bei teipavimo procedūrų dažnį rekomenduojama derinti individualiai.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros