Čia nėra blogo oro! Birželio mėn. – karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

Ultragarso terapija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 5min.

Jeigu kada esate kovoję su ilgiau trunkančiu skausmu, turbūt jau esate išbandę ultragarso terapiją. Tai vienas iš efektyvių skausmą šalinančių būdų. Tam tikri virpesių dažniai aktyvina kraujotaką ir medžiagų apykaitą bei skatina ląstelių regeneraciją. Tad šis metodas gali būti taikomas ne tik kaip priešuždegiminė, skausmą mažinanti priemonė. Ultragarsas minkština randus ir mažina randinio audinio susidarymą.

Taigi, ultragarsas gali būti taikomas gydomaisiais ir kosmetiniais tikslais. Gydytojas ultragarso procedūrą Jums gali skirti esant: žaizdoms, patempimams, sąnarių ir stuburo pakitimams bei jų skausmams, kaulų gijimui po lūžio skatinti ir t.t.

Dėl žaizdelių ir randų gydymo galite kreiptis ir į SPA VILNIUS specialistus. Gydytojas, įvertinęs būklę, skirs Jums tinkamiausią kursą.

Ultragarso terapijos eiga ir nauda Jums:

  • Susipažinę su procedūra, ramiai atsigulsite ant stalo ir tiesiog leisite vykti gydymui. Priklausomai nuo procedūros tikslo, skirsis jos trukmė ir kurso ilgis.
  • Ultragarso terapija nuramins skausmus, mažins patinimus, uždegimus, raumenų spazmus. Švelni šiluma ir ultragarso virpesiai pagerins mikrocirkuliaciją bei atstatys audinių natūralias funkcijas.
  • Šios procedūros taip pat gali padėti esant bronchinei astmai, bronchitui bei kitų kvėpavimo ligų atveju.

Rekomendacijos: dėl gydymo kurso tarkitės su šeimos arba SPA VILNIUS gydytoju.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros