Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Žemo ir vidutinio dažnio srovių terapija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 10min.

Kai kalba pradeda suktis apie elektros sroves, retas kuris iš mūsų galvoja apie malonias, kūnui skirtas terapijas. Tačiau prisiminkime, jog mūsų organizmas pats generuoja nestiprius elektros impulsus, todėl gydymas žemo ar vidutinio dažnio elektros srovėmis žmogaus kūnui yra priimtinas ir natūralus. Būtent todėl ši terapija yra taip plačiai ir sėkmingai taikoma įvairių ligų gydyme.

Procedūra yra neskausminga ir nesudėtinga, tačiau jos poveikis pacientų sveikatai akivaizdus:

  • Sumažėja įvairūs skausmai, pasišalina raumenų spazmai;
  • Pagerėja endokrininės sistemos veikla;
  • Slopinami uždegimai;
  • Pagerėja vegetacinės sistemos veikla;
  • Kūno audiniai efektyviau ima pasisavinti naudingas medžiagas.

Žemo ir vidutinio dažnio srovių terapija gali pagelbėti esant tokioms sveikatos problemoms, kaip hipertoninė liga, kraujotakos ar nervų sistemos sutrikimai, osteochondrozė, virškinimo trakto ar kvėpavimo sistemos ligos, artritas ir pan.

Kaip vyksta žemo ir vidutinio dažnio srovių terapija:

  • Jūs patogiai atsigulate ant paruošto gulto;
  • Specialistas supažindina Jus su procedūros eiga;
  • Ant reikiamos Jūsų kūno dalies išdėliojami elektrodai bei nustatomas aparatūros darbo režimas;
  • Kol prietaisas siunčia į Jūsų organizmą neskausmingus elektros impulsus, Jūs tiesiog patogiai gulite ir ilsitės.

Prieš užsisakant šią procedūrą, patartina pasikonsultuoti su specialistais. Žinodami Jūsų sveikatos būklę bei turimas problemas, mes nustatysime Jums tinkamiausią aparatūros darbo režimo, poveikio trukmę bei optimaliausią procedūrų kursą. Priklausomai nuo esamų pažeidimų viena procedūra gali užtrukti 10-15 min.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros

Magnetoterapija 20min. 10,00€
Fonoforezė 5min. 10,00€
Limfovizion terapija 20min. 6,00€
Parafino aplikacija pėdoms 15min. 14,00€
Darsonvalizacija 10min. 6,00€