Kurortinis gydymas

Trukmė: nuo 5 naktų

Tai intensyvi, individualiai Jums pritaikyta, 4 procedūrų per dieną kurortinio gydymo programa, kurią sudarant atsižvelgiama į Jūsų sveikatos problemas ir poreikius. Konsultacijos metu, gydytojas individualiai Jums sudaro tinkamų procedūrų ir kitų gydymo priemonių kompleksą.

 • nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje
 • pusryčiai ir vakarienė (švediškas stalas)
 • FMR gydytojo konsultacija dėl procedūrų suderinimo
 • 4 procedūros per parą

kasdien:

 • rytinė mankšta salėje
 • rytinė mankšta baseine
 • mineralinio vandens baseino bei pirčių kompleksas
 • treniruokliai

I procedūra:
masažas 30 min. (SPA VILNIUS klasikinis „Saulės sonata“ / „Gintaro keliu“ / švediškas / kiniškas pėdų Šiatsu pėdų / Šiatsu galvos ir veido / hemolimfodrenažinis profilaktinis pilvo / anticeliulitinis) / asmeninė treniruotė

II procedūra:
vonia (gintaro mineralinė / melisų ožkų pieno su miško uogomis / pačiulių / pušų spyglių / „Atsparumas“ / „Stiprybė” / „Sūrutis” / „Vilnius” / žaliosios arbatos / angliarūgštės / purvo vertikali) / purvo aplikacija / povandeninis masažas / povandeninis masažas kojoms ir sėdmenims / individuali kineziterapija / limfodrenažinė kompresinė terapija

III procedūra:
parafino aplikacija (plaštakoms / pėdoms) / terapija (gintaro aroma muzikos / druskų / deguonies)

IV procedūra:
inhaliacija (mineralinė / su propoliu / su medetkom / su pušų aliejumi)  / fizioterapija (fonoforezė / magnetoterapija / žemo ir vidutinio dažnio srovių terapija / Limfovizion / darsonvalizacija / sinchroninė terapija / Bioptron poliarizuota šviesa su spalvų terapija / Bioptron poliarizuota šviesa) / Gymstick mankšta / pilvo preso treniruotė / pilatesas / Šiaurietiškas ėjimas

nuo 2020 02 02

I procedūra:

masažas 30 min. (SPA VILNIUS klasikinis švediškas / segmentinis / gilus sportinis nugaros / gilus sportinis kojų / kiniškas pėdų Šiatsu pėdų / hemolimfodrenažinis rankų profilaktinis pilvo / anticeliulitinis) / asmeninė treniruotė

II procedūra:

mineralinė vonia (gintaro mineralinė / ožkų pieno su miško uogomis / pušų spyglių / „Atsparumas“ / „Stiprybė” / „Sūrutis” / „Vilnius” / žaliosios arbatos) / vonia su eteriniais aliejais (vetiverijų / pačulių / bergamočių / citrinžolės / nerolio / melisų / eukalipto) / angliarūgštės / purvo vertikali) / purvo aplikacija / povandeninis masažas / povandeninis masažas kojoms ir sėdmenims / individuali kineziterapija / limfodrenažinė kompresinė terapija

III procedūra:

parafino aplikacija (plaštakoms pėdoms) / terapija (gintaro aroma muzikos druskų deguonies)

IV procedūra:

inhaliacija (mineralinė / su propoliu / su medetkom / su pušų aliejumi)  / fizioterapija (fonoforezė / magnetoterapija / žemo ir vidutinio dažnio srovių terapija / Limfovizion / darsonvalizacija / sinchroninė terapija / Bioptron poliarizuota šviesa) / Gymstick mankšta / pilvo preso treniruotė / pilatesas / Šiaurietiškas ėjimas

V procedūra:

judesio terapija (su Tai Či elementais / su aerobikos elementais / rytinė mankšta / mankšta baseine)

VI procedūra:

mineralinio vandens gydymo kursas pagal gydytojo rekomendaciją

Švediško stalo tipo vakarienės aprangos kodas – elegantiška laisvalaikio apranga.

Savaitgaliais - koncertai.

! Dėmesio:
 • SPA VILNIUS teritorijoje (įskaitant kambarius ir balkonus) – NERŪKOMА!
 • Gydytojai rekomenduoja mineralinį vandenį „Sveikata“ gerti iš specialios gertuvės.
 • Apsilankyti baseino ir pirčių komplekse su vaikais iki 14 metų galima nuo 10.00 iki 20.00.
 • Vietinė rinkliava už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra 1 € į kainą neįskaičiuota.
  Vaikams iki 18 m. mokestis netaikomas.
 • Perkant gydomąsias SPA procedūras, paskirtas gydytojo konsultacijos metu, paslaugos pagal PVM įstatymo 20 straipsnį PVM mokesčiu neapmokestinamos.​ Plačiau
 • SPA VILNIUS administracija pasilieka teisę be atskiro pranešimo keisti paslaugas ir jų kainas.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

Susijusios programos