Restoranas

Siūlomi puikūs europietiškos virtuvės patiekalai, dietologo sudarytas meniu, kasdien pateikiama tik šviežia, SPA VILNIUS restorano virtuvėje kepama duona, bandelės, pyragai – šiuos skanumynus galite užsisakyti ir išsivežimui. Šiltuoju metų laiku kviečiame pasėdėti lauko terasoje, paskanauti grilio kepsnių, atsigaivinti gurkšnojant sveiką gėrimą, o šeštadieniais restorane vyksta nemokami žymių dainininkų, grupių, ansamblių gyvos muzikos koncertai, šokių ir teminiai vakarai, pasirodymai. Restoranas – puiki vieta ir verslo pietums, banketui ar furšetui; čia galima surengti šventinį vakarą net 160–200 svečių. Salėje yra scena artistams, įrengtos garso ir scenos apšvietimo sistemos. Savaitgaliais restorano svečius kviečiame pasiklausyti gyvai atliekamos profesionalių muzikantų muzikos.


Kapitonų stalas

SPA VILNIUS restoranas kviečia asmenis, atvykusius atostogauti po vieną susipažinti su kitais žmonėmis atvykusiais pailsėti individualiai.

Tai galima padaryti prie specialaus Kapitonų stalo, kur galėsite susipažinti, pabendrauti, bei užmegzti naujas pažintis. Tai puiki galimybė pasidalinti įspūdžiais, jaukiomis istorijomis, maloniais nutikimais, aplankytomis vietomis ar tiesiog šiltai pabendrauti su bendraminčiais. Karštos arbatos puodelis, bei skanus maistas, gali prisidėti prie jaukios atmosferos kūrimo pokalbių metu.

SPA VILNIUS komanda kviečia leistis į bendravimo kelionę, kurios metu Jūs galite atrasti naujų įdomių žmonių, kurie gali tapti ne tik gerais pažįstamais, verslo partneriais, tačiau ir tolimesnių kelionių bendraminčiais.

„Sakoma, kad juokas sutrumpina atstumą tarp širdžių. Kai juokiamės kartu, socialinės atskirtys išnyksta, ir mes bendraujame kaip tikros žmogiškosios būtybės… dar stipriau už juoką mus suartintų bendravimas, kai vieni kitiems atskleidžiame savo kančias“ Robinas Šarma.