Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

SPA VILNIUS Druskininkai

SPA VILNIUS – tai sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis programomis, 4 žvaigždučių viešbučiu, SPA baru su specialiu SPA meniu, restoranu, laisvalaikio centru su kėgliais, smiginiu ir kavine, žiemos sodu bei dideliu konferencijų centru. Ir visa tai – po vienu stogu.

Šis SPA centras yra įsikūręs Druskininkų – seniausio ir didžiausio Lietuvos kurorto, esančio ant Nemuno kranto – centre. Dėl šią vietą supančių pušynų ir ežerų, klimatas čia visada švelnus ir šiltas, oras – grynas bei vienas švariausių Europoje. Čia iki šiol yra išsaugotos senosios kurortų gydymo tradicijos: procedūros su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, kineziterapija ir vertikaliosios vonios.

Didžiausias SPA VILNIUS turtas – šalia esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą yra tiekiamas aukštos mineralizacijos vanduo. Daug gydomųjų savybių turintis mineralinis vanduo ir gydomasis purvas niekuo nenusileidžia garsioms Europos versmėms.

Kviečiame pasimėgauti kokybišku poilsiu gamtos apsuptyje, maloniomis sveikatinimosi procedūromis bei dėmesingu mūsų specialistų aptarnavimu.


SPA VILNIUS teritorijoje – NERŪKOMA!

SPA VILNIUS siekia užtikrinti savo svečių bei darbuotojų sveikatingumą ir gerovę, ne tik padidinti Jūsų sveikatinimo efektyvumą ir komfortą, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos mažinant oro užterštumą.

Mes padėsime Jums žengti pirmuosius žingsnius geresnės savijautos bei stipresnės sveikatos link. Jūsų patogumo, malonaus poilsio bei vaikų gerovės labui primename, kad SPA VILNIUS kambariuose, įskaitant ir balkonus – NERŪKOMA.

Maloniai prašome laikytis šios taisyklės: už papildomą kambario valymą spec. priemonėmis klientui taikomas 100 € mokestis.


Geriamasis vanduo be plastiko!

SPA VILNIUS Druskininkai sako NE PLASTIKINIAMS BUTELIUKAMAS IR PLASTIKINĖMS TAURĖMS!

Mūsų viešbutyje NĖRA SIŪLOMAS ir NĖRA PARDUODAMAS geriamasis vanduo plastiko buteliukuose, stacionariose talpose ir plastikiniuose indeliuose.

Dėka unikalios partnerystės ruošiantis tvariam renginiui, inicijavome šį ilgalaikį aplinkosauginį tvaraus verslo projektą.

Ar žinote, kad:

  • plastikinio vandens buteliuko gamyboje vandens yra sunaudojama 3 kartus daugiau, nei jo telpa buteliuke?
  • pasaulyje tik 1 iš 5 plastikinių buteliukų yra perdirbamas ir panaudojamas pakartotinai?
  • plastikiniai buteliukai vidutiniškai suyra per 450 metų?
  • plastikinių buteliukų dangteliai yra tarp 5 mirtingiausių vandenyno šiukšlių?
  • kasmet plastikinių buteliukų gamybai suvartojama 17 milijonų barelių naftos produktų?

Geriame laisvą nu plastiko vandenį – švariname save ir pasaulį!