Karališkas ir išskirtinis poilsis darbo dienomis su 15 % nuolaida! Plačiau

SPA VILNIUS Druskininkai

SPA VILNIUS – tai sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis programomis, 4+ žvaigždučių viešbučiu, SPA baru su specialiu SPA meniu, restoranu, laisvalaikio centru su kėgliais, smiginiu ir kavine, žiemos sodu bei dideliu konferencijų centru. Ir visa tai – po vienu stogu.

Šis SPA yra įsikūręs Druskininkų – seniausio ir didžiausio Lietuvos kurorto, esančio ant Nemuno kranto – centre. Dėl šią vietą supančių pušynų ir ežerų, klimatas čia visada švelnus ir šiltas, oras – grynas bei vienas švariausių Europoje. Čia iki šiol yra išsaugotos senosios kurortų gydymo tradicijos: procedūros su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, kineziterapija ir vertikaliosios vonios.

Didžiausias SPA VILNIUS turtas – šalia esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą yra tiekiamas aukštos mineralizacijos vanduo. Daug gydomųjų savybių turintis mineralinis vanduo ir gydomasis purvas niekuo nenusileidžia garsioms Europos versmėms.

Kviečiame pasimėgauti kokybišku poilsiu gamtos apsuptyje, maloniomis sveikatinimosi procedūromis bei dėmesingu mūsų specialistų aptarnavimu.

Elektromobilių įkrovimas

Nemažai žmonių pasaulyje nusprendė pasirinkti aplinkai mažiau kenksmingą transportą – elektromobilį. Elektromobiliai į aplinką neišmeta nei šiltnamio efektą sukeliančių dujų, nei sveikatai kenksmingo azoto oksido. Jie tylūs ir lengvai valdomi. Vis daugiau šių automobilių važinėja ir Lietuvos keliais.

SPA VILNIUS - socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie oro taršos mažinimo, todėl Druskininkuose šalia viešbučio įrengė elektromobilių krovimo stotelę.

SPA VILNIUS įrengta CityCharge Double Mode 3 viešoji įkrovimo stotelė. CityCharge D įkrovimo stotelė klasifikuojama kaip vidutinio greitumo IEC62196 Mode 3 standarto, galint krauti du automobilius vienu metu 22 kW galingumu. Pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė 2 x 11 kW. CityCharge D gamyba vykdoma naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Antivandalinis korpusas pagamintas iš ekstrūduotų, CNC staklėmis apdirbtų, galvaniškai padengtų aliuminio dalių. Aukščiausios kokybės elektronika su integruota klimato kontrole leidžia eksploatuoti įkrovimo stotelę ekstremaliomis klimato sąlygomis.

 • Apdovanojimą pelnęs dizainas.

 • Mode 3, Type 2 du lizdai po 22 kW

 • Integruota el. energijos apskaita

 • Atsparus aliuminis korpusas

 • RFID vartotojų identifikacija

 • 3G / OCPP / WiFi ryšys

 • Elios.lt administravimo aplikacija

 • LED apšvietimo ekranas

SPA VILNIUS teikiama tik „Žalia lietuviška energija“

„Pasikinkęs jauną vėją...“ – dar 1922 metais rašė poetas Kazys Binkis – žmonės nuo seno ieškojo būdų, kaip savo naudai įdarbinti gamtos jėgas.

Saulė, vėjas, vanduo ne tik teikia jėgų mūsų kūnui ir atgaivina sielą, bet ir gali teikti elektros energiją mūsų namams ar verslui.

SPA VILNIUS Druskininkuose teikiama tik „Žalia lietuviška energija“ – elektros energija, pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

 • Kodėl? Nes mes mylime ir tausojame gamtą. Atsinaujinantys gamtos ištekliai – tai saulės, vėjo, vandens, geoterminė, biomasės energija – jų atsiradimą ir atsinaujinimą sąlygoja natūralūs gamtos procesai. Šių išteklių naudojimas energijos gamybai yra palankus aplinkai ir prisideda prie klimato kaitos stabilizavimo.
 • Kodėl? Nes mes mylime Lietuvą. Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas mažina šalies priklausomybę nuo importuojamo kuro, iš šalies neišvežami pinigai, kurie būtų sumokėti už importuojamą iškastinį kurą. Šiuo savo žingsniu prisidedame prie pažangios Lietuvos verslo bendruomenės plėtros.
 • Kodėl? Nes mūsų ir Jūsų – mūsų klientų – vertybės sutampa. Visi turime išmokti gyventi sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur gyventojų skaičius vis didėja, o ištekliai yra riboti. Todėl inovacijos įgauna ypatingą reikšmę.

Visa SPA VILNIUS teritorija - nerūkymo zona!

SPA VILNIUS meta iššūkį rūkaliams

ATSIPALAIDUOK NERŪKYDAMAS – SPA VILNIUS visą savo teritoriją (tiek viduje, tiek lauke) skelbia NERŪKYMO ZONA.

Įvairiais tyrimais medikai įrodė, kad rūkymas yra nepaprastai žalingas žmogaus organizmui, rūkymo populiarumas mažėja tiek Europoje, tiek JAV – rūkymas yra nesuderinama su psichologinį bei fizinį sveikatingumą skatinančia SPA VILNIUS veikla.

Nikotinas, chemikalas, dėl kurio smegenyse atsiranda priklausomybė, smegenis pasiekia per 8 sekundes, jis padidina dopamino kiekį smegenyse ir sukelia malonumo ir euforijos jausmą. Šiuo metu daugelis gydytojų tvirtina, kad psichologinė priklausomybė nuo nikotino yra lygiavertė kokaino ar heroino sukeliamai priklausomybei, nors pastarosios medžiagos smegenis pasiekia keliomis sekundėmis lėčiau. 

Tad, jei rūkai ir atėjai į SPA VILNIUS rūkomąjį, mes kviečiame mesti sau iššūkį – surūkyti paskutinę gyvenime cigaretę.

Psichologų teigimu, daugelis žmonių rūko tam, kad palengvintų susikaupusį nerimą, stresą ar pyktį. Emocinės rūkymo priežastys yra beveik tokios pat stiprios, kaip ir fizinės, o kai kuriais atvejais jos gali tapti netgi stipresnėmis.

SPA VILNIUS gali padėti

ATSIPALAIDUOK NERŪKYDAMAS – vietoj cigaretės mes galime pasiūlyti specialiai Jums parinktų procedūrų, kurios mažina raumenyse susikaupusią įtampą, šalina emocinį nuovargį. Turime ir specialias antistresinę SPA ir sveikatą gerinančią programas.

Meskite rūkyti ir pirmą kartą pajuskite, kaip išties kvepia Druskininkų pušynai... Ir kokia skonių įvairovė mūsų restorane LABAI...

SPA VILNIUS siekia užtikrinti savo svečių bei darbuotojų sveikatingumą ir gerovę, ne tik padidinti Jūsų sveikatinimo efektyvumą ir komfortą, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos mažinant oro užterštumą.

Atsižvelgiant į rūkančių svečių poreikius, konferencijų centre (II aukšte) įrengtas RŪKOMASIS.

Maloniai prašome laikytis šios taisyklės: už papildomą kambario valymą po rūkymo specialiomis, tabako kvapą neutralizuojančiomis, priemonėmis klientui taikomas 100 € mokestis.

Žaliojo rakto programa

SPA VILNIUS Druskininkai yra apdovanotas „Žaliojo rakto“ sertifikatu. „Žaliasis raktas“ yra vienas stipriausių aplinkosauginės atsakomybės ir darnos standartų turizmo sektoriuje.

Kartu šis prestižinis ekologinis ženklas išreiškia verslo įmonių įsipareigojimus laikytis griežtų Aplinkosauginio švietimo fondo (Foundation for Environmental Education) nustatytų reikalavimų.

„Žaliasis raktas“ – tai taip pat pažadas svečiams, kad pasirinkdami apsistoti prie Žaliojo rakto programos prisijungusiose įstaigose, jie prisideda prie aplinkos tausojimo.

Žaliojo rakto programa viešbučiams buvo sukurta Danijoje 1994 m. 1998 m. Prancūzija prisijungė prie programos ir pradėjo sertifikuoti kempingus.

2003 m. „Žaliasis raktas“ tapo Aplinkosauginio švietimo fondo programa ir nuo tada yra  sparčiausiai augantis ekologinis ženklas turizmo sektoriuje bei įgyvendinamas įvairiose Europos, Afrikos, Viduriniųjų Rytų, Azijos ir Karibų jūros regiono šalyse.

Žaliojo rakto kriterijai

Žaliosios rakto programa nustato eilę reikalavimų atliekų tvarkymo, vandens ir energijos sąnaudų mažinimo, tinkamų valymo ir plovimo priemonių naudojimo, maisto produktų ir kt. kategorijose. Mokymų ir komunikavimo kriterijų tikslas – į aplinkosauginę veiklą įtraukti svečius, darbuotojus, tiekėjus ir vietos bendruomenę.

Žaliojo rakto programą koordinuoja Aplinkosauginio švietimo fondas (Foundation for Environmental Education, FEE)  www.fee.global

Visuomeninė organizacija „Lietuvos žaliųjų judėjimas“ yra FEE narys ir administruoja Žaliojo rakto programą Lietuvoje.