Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Ajurvedinis „Podikizhi“ nugaros masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 45min.

Jei tradiciniai masažai Jums kelia nuobodulį ir norite išbandyti kažką naujo, išmėginkite Podikizhi – ajurvedinio masažo techniką, kurios metu naudojami medvilninio audinio ryšulėliai, pripildyti  vaistinių augalų miltelių ir druskos mišinio.Būtent šiais ryšulėliais – dar kitaip vadinamais kizhi – pašildytais karštame aliejuje, ritmiškai su paspaudimu atliekamas nugaros masažas.

Podikizhi masažo technika pasaulyje plačiai paplitusi ir padeda esant raumenų įtampai bei skausmams, per dideliam fiziniam krūviui, dirbant sėdimą darbą ir esant mažam fiziniam aktyvumui, taip pat nuovargiui, blogam miegui bei stresui.

Podikizhi masažo eiga ir teikiama nauda:

  • Pirmiausia specialistas išsiaiškina Jūsų negalavimus ir papasakoja apie procedūros eigą.
  • Masažas pradedamas nuo sėdmenų, tada pamažu kylama aukštyn iki pečių ir kaklo.
  • Iš pradžių masažuojama rankomis, vėliau į pagalbą pasitelkiami sušildyti maišeliai.
  • Masažo metu naudojamas žolelių aliejus pamaitina odą, atpalaiduoja ir suteikia lengvumo jausmą.
  • Seanso metu ypatingas dėmesys skiriamas stuburui, juosmeniui ir pečių juostai, toms vietoms, kur susikaupia daugiausia įtampos ir jaučiami intensyviausi skausmai.

Po šio masažo rekomenduojama likusią dienos dalį praleisti ramiai, neskubant, neplanuojant neatidėliotinų darbų. Tiesiog pasimėgauti nepakartojamais pojūčiais ir užplūdusia teigiama energija.

Masažo poveikis organizmui:

  • Aktyvina periferinę kraujotaką;
  • Mažina  skausmus,  stiprina raumenis bei stangrina odą;
  • Turi detoksikuojantį poveikį odai;
  • Puikus  būdas  atsipalaiduoti ir išsivaduoti nuo streso.

Podikizhi masažas rekomenduojamas kenčiantiems nuo artrito, raumenų spazmų ar sąnarių patinimų. Tai puiki reabilitacija po traumų, esant raumenų patempimams ar sukietėjimams. Reguliariai atliekamas masažas užkerta kelią odos ligų atsiradimams, nes šalina iš organizmo toksinus, dėl ko gėrėja bendra odos ir viso organizmo būklė.

Todėl nedvejokite ir leiskite sau valandėlę įkvėpti Rytų magijos. Juk grožis ir sveikata pasiekiami ranka, tereikia tiesiog to panorėti ir nepamiršti palepinti save.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros