ESPA giliųjų raumenų masažas su karštais akmenimis 90 min.

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė: 90min.

Ar kada nors kelionės metu matėte veikiantį ugnikalnį?  Susipažinti su šia gamtos didybe galite ir SPA VILNIUS – ESPA masažo, vienu metu atliekamo ir rankomis, ir akmenimis metu.

Masažui naudojami vulkaninės kilmės bazaltiniai akmenys, kurie susidarė ugnikalnių šlaituose ir ilgainiui  atvėso. Jų sudėtyje gausu mikro ir makroelementų, magnio ir geležies – visa tai  masažo metu jie perduoda žmogui.  Šie akmenys ypač ilgai išlaiko šilumą ir itin giliai atpalaiduoja raumenis.  Natūrali gamtos gyvybine energija masažo metu derinama su aukščiausios klasės ESPA kosmetika.

Procedūros eiga:

 • Аsmeninės konsultacijos metu specialistas įvertins Jūsų raumenų būklę bei supažindins su procedūros eiga.
 • Procedūros pradžioje atliksime kvapų pažinimą, individualaus masažo ir inhaliacijos aliejų parinkimą.
 • Masažą pradėsime nuo atpalaiduojančios aromaterapinės inhaliacijos.
 • Naudojant dilbių ir alkūnių techniką su gilesniu spaudimu bei tempimais atliksime nugaros, kojų, pilvo, dekoltė, kaklo ir rankų masažą.
 • Įtampą mažinantis galvos masažas su rausvojo molio galvos odą maitinančia kauke ESPA Pink Hair & Scalp Mud užbaigs procedūrą.
 • Pažadinimo ritualo metu specialistas pasidalins rekomendacijomis ir patarimais.
 • Po gilios raumenų terapijos poilsio kambaryje Jūsų lauks šilta vaistažolių arbata.

Procedūros poveikis:

 • Palengvina lėtinius nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja kūno raumenis,
 • Gerina kraujotaką, limfos ir virškinimo sistemų veiklą,
 • Skatina jėgų antplūdį, didina darbingumą,
 • Teigiamai veikia miego kokybę, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

Rekomenduojama atlikti ne dažniau kaip kas 2-3 dienas.  

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

Susijusios procedūros