Karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

Asmeninė treniruotė

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 45min.

Tai, kas skirta visiems, nebūtinai tinka Jums. Ši taisyklė galioja daugelyje sričių, taip pat ir sporte. Pratimas, pritaikytas visiems, gali būti neveiksmingas ar net žalingas, jeigu žmogus neteisingai jį atlieka arba turi kažkokių sveikatos sutrikimų. Ypač reikėtų būti atidiems, turintiems stuburo problemų, nes vienas neatidus judesys gali sukelti nemalonių pojūčių.

Asmeninė treniruotė apsaugo nuo nenumatytų atvejų ir teikia maksimalų efektą. Juk kiekvienas esame unikalus ir turime individualių poreikių, kurie ne visuomet sutampa su grupės interesais.

Treniruotės metu dėmesys bus skiriamas tik Jums ir taisyklingam pratimų atlikimui, todėl visada galėsite konsultuotis, tartis dėl naujų tikslų ir prašyti patarimų.

Asmeninės treniruotės privalumai:

  • Sudaroma programa pagal Jūsų asmeninius tikslus ir fizines galimybes;
  • Stebimi pokyčiai ir, esant reikalui, didinamas arba mažinamas krūvis;
  • Apmokoma taisyklingai atlikti Jums skirtus pratimus;
  • Daug greičiau sustiprinsite viso kūno raumenis ir lengviau atsikratysite viršsvorio;
  • Lengviau bei kokybiškiau pasirengsite varžyboms ar sporto konkursams.

SPA VILNIUS treniruoklių salėse rasite naujausią sporto įrangą ir inventorių, kuris bus pritaikytas Jūsų asmeninėms reikmėms.

Turintiems sveikatos sutrikimų asmeninės treniruotės užtikrina didesnį saugumą ir kokybišką priežiūrą reabilitacijos metu. Išmoksite stebėti savo kūną ir organizmo reakcijas į krūvį bei galėsite be baimės stiprinti raumenis, širdies darbą ir atstatyti jėgas.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros