Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Bioptron poliarizuota šviesa

Trukmė : 10min.

Saulės šviesa pakelia nuotaiką, sugrąžina gyvenimo džiaugsmą ir jėgas. Niūriomis dienomis turbūt kiekvienas pasvajojame apie saulės spindulius ir jų teikiamą palaimą, todėl SPA VILNIUS meistrai kviečia pasilepinti ir tuo pačiu padėti savo organizmui specialia Bioptron šviesos terapija.

Neretai baiminamės, kad saulės spinduliai ne tik gydo, teikia malonumą, bet ir kelia grėsmę mūsų odai. Todėl buvo sukurtas unikalus, patentuotas Bioptron įrenginys, turintis ypatingą optinį įtaisą, išskiriantį šviesą, panašią į dalį natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio spektro, tik be mūsų sveikatai žalingų UV spindulių.

Bioptron įrenginio patekusi į organizmą šviesos energija skatina biostimuliacijos procesą, kuris aktyvuoja organizmo veiklos procesus ir skatina gijimą. Terapija gali būti skiriama kaip papildoma gydymo priemonė arba pagrindinė.

Bioptron šviesos terapijos eiga ir nauda Jums:

  • Po konsultacijos ir supažindinimo su terapija patogiai atsigulsite ir nurimsite. Specialistas papurkš drėkinamąja priemone ir nukreips šviesos spindulį į gydomąją vietą.
  • Svarbu! Kad Bioptron šviesos terapija suteiktų maksimalų rezultatą, patariame atsipalaiduoti ir leisti sau priimti šviesos gydomąjį poveikį. Be to, reikėtų laikytis rekomenduojamo kurso ir procedūrą atlikti kasdien.
  • Šviesos terapija gerina mikrocirkuliaciją, mažina skausmus, tinimus, gydo sumušimus, sausgyslių patempimus, stiprina raumenis, gerina miego kokybę ir stiprina imunitetą. Žinoma, išvardinome dar ne viską, tačiau šviesos gydomuoju poveikiu pasitikėjo net senovės egiptiečiai, romėnai ir graikai. Tad šis metodas jau yra žinomas nuo antikos laikų, tik ženkliai patobulintas bei pritaikytas šiuolaikinio žmogaus reikmėms.

Rekomendacijos: skirkite savo kūnui laiko ir, besimėgaudami mūsų SPA malonumais, atlikite Jums skirtą Bioptron kursą.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros