Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Deguonies terapija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Mokslinių tyrimų duomenimis, tais laikais, kai žmonija dar tik žengė savo pirmuosius žingsnius Žemėje, mūsų planetos atmosferoje buvo 38-40 proc. deguonies. Šiuo metu miškingose vietose jo likę 21 proc., o miestuose ir patalpose - tik 19-20 proc. Apie 90 proc. visos reikalingos energijos žmogus gauna būtent iš deguonies. Šio elemento nuolat reikia kiekvienai iš daugybės mūsų kūno ląstelių. Vos tik jo tiekimas nutrūksta, ląstelė žūva arba mutuoja.

Jei mūsų organizmas negauna tinkamo deguonies kiekio, prasideda įvairūs su hipoksija (deguonies stygiumi) susiję sveikatos nesklandumai:

 • Silpnumas;
 • Greitas nuovargis;
 • Blogas miegas;
 • Atminties susilpnėjimas;
 • Galvos skausmai;
 • Potencijos sumažėjimas;
 • Nusilpęs imunitetas;
 • Depresija.

Jeigu jaučiate kurį nors iš šitų simptomų ir niekaip nerandate, kaip juo atsikratyti, galbūt Jums tiesiog trūksta deguonies. Tikrai neverta laukti, kol jo trūkumas iššauks dar rimtesnius sveikatos sutrikimus. Jei šalia Jūsų namų yra koks didesnis parkas ar miškelis, būtinai pasistenkite kuo dažniau tenai pasivaikščioti. Medžiai, o ypač spygliuočiai, tikrai apdovanos Jus papildomu šio elemento kiekiu.

Na, o mes siūlome išbandyti deguonies terapiją. Tai saugi, net ir nėščiosioms tinkama, procedūra. Gydymo deguonimi poveikis:

 • Pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi;
 • Padidėja baltųjų kraujo kūnelių skaičius;
 • Suintensyvėja toksinų šalinimas iš organizmo;
 • Sustiprėja imuninė sistema;
 • Padidėja darbingumas.

Sustiprėjęs ir atsigavęs organizmas tampa atsparesnis įvairioms ligoms.

Deguonies terapija atliekama praėjus 1 -1,5 valandos po valgio ar fizinio krūvio. Jūsų drabužiai turi būti patogūs, neapsunkinantys kvėpavimo. Specialistas Jums paduos deguonies kaukę arba nosinę kaniulę, prijungtą prie deguonies koncentratoriaus. Ją užsidėjus reikės tiesiog normaliai ramiai pakvėpuoti terapijai skirtą laiką.

Terapijos kursas: 10-12 procedūrų.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros