Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė inhaliacija su medetkom

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Trukmė : 10min.

Kosulys nėra liga, o tiesiog apsauginė organizmo reakcija į kvėpavimo takuose susikaupusius šlakus ir gleives. Kosėdami mes pašaliname visą mums nereikalingą „balastą“. Žinoma, vis nesibaigiantis kosčiojimas vargina ir erzina. Kad palengvintume valymosi procesą, dažnai griebiamės kokių nors medikamentų. Pamirštame (arba tiesiog nežinome), jog yra ir kitokių, veiksmingesnių bei natūralesnių būdų kovoti su peršalimo simptomais.

Inhaliacijos metu gydančioji medžiaga patenka tiesiai į plaučius ir iš karto imasi daryti ten tvarką. Tikriausiai ne vienas prisimename, kaip vaikystėje mamos liepdavo kvėpuoti sūraus vandens garais? Aišku, tokia „inhaliacija virš puodo“ yra ganėtinai paviršinė. Mūsų sveikatinimo komplekse atliekamos inhaliacijos yra gilesnės ir efektyvesnės, papildytos mineralais, gydančiomis žolelėmis ir eteriniais aliejais.

Mineralinė inhaliacija su medetkomis padeda:

  • Dezinfekuoti kvėpavimo takus;
  • Apsisaugoti nuo bakterijų ir virusų poveikio;
  • Kovoti su uždegimais arba jų išvengti;
  • Regeneruoti kvėpavimo takų ląsteles.

Po šios trumpos, tačiau veiksmingos procedūros Jūs pajusite, kaip atsigavo Jūsų kvėpavimas bei pasišalino arba stipriai sumažėjo kosulys ir kiti nemalonūs, su peršalimu susiję simptomai.

Gydomosios vaistinių medetkų savybės vertinamos nuo senų laikų. Ne veltui Indijoje jos yra apgaubtos šventumo šydu, o Kinijoje vertinamos kaip ilgaamžiškumo simbolis. Šis ryškiai „saulėtais“ žiedais žydintis augalas malšina skausmus, atpalaiduoja spazmus, veiksmingai kovoja su įvairiais uždegimais, naikina parazitus ir turi stiprių antibakterinių bei antivirusinių savybių.

Dėl procedūrų kurso bei kitais rūpimais klausimais konsultuokitės su mūsų specialistais.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros