Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė inhaliacija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Trukmė : 10min.

Ar prisimenate, kuomet vaikystėje mamos ir močiutės suruošdavo ne itin džiugią garų procedūrą? O ar prisimenate, kad po jos ženkliai pagerėdavo sveikata? Tai vienas iš laiko patikrintų metodų, skirtų peršalimo ir kvėpavimo takų ligų gydymui.

Dabar ši procedūra yra kur kas malonesnė, paprastesnė ir net efektyvesnė.

Inhaliacijos metu garai patenka tiesiai į burnos gleivinę ir kvėpavimo takus, nedirgindami veido bei nekeldami diskomforto. Pro specialų antgalį iš inhaliatoriaus tekės mineralų prisodrinti garai, o Jums reikės taisyklingai kvėpuoti, taip, kaip nurodys prižiūrintis specialistas. Tai visiškai paprasta ir lengva.

Mineralinė inhaliacija:

  • Lengvina atsikosėjimą;
  • Mažina kvėpavimo takų dirglumą ir uždegimą;
  • Naikina ligos sukėlėjus;
  • Normalizuoja kvėpavimo procesus.

Procedūrų kursą turėtų skirti SPA gydytojas, atsižvelgdamas į esamą ligos stadiją ir bendrą organizmo būklę. Jau po pirmos procedūros pajusite palengvėjimą.

Inhaliacija – puiki alternatyva, siekiantiems sumažinti vaistų kiekį ir apsaugoti virškinimo traktą nuo jų šalutinio poveikio. Garai patenka tik į kvėpavimo takus ir veikia uždegimo srityje. Be to, mineralinės medžiagos prasiskverbia į kraujotaką ir stiprina imunitetą bei bendrą organizmo veiklą.

Tad rekomenduojame pamiršti nemalonius garų puodus ir pasinaudoti šiuolaikiškais, efektyviais metodais.

Jei esate alergiškas įvairioms žolelėms, geriau rinkitės mineralinę inhaliaciją be priedų ir ji nesukels nemalonios reakcijos.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros