Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Тreniruokliai ir mineralinio vandens baseino bei pirčių kompleksas

Trukmė : 180min.

 

Treniruoklių salė

Kardiotreniruokliai skirti sergantiems arba turintiems rizikos veiksnių susirgti širdies kraujagyslių ligomis bei sveikiems asmenims. Jie gerina kraujotaką, stiprina širdies veiklą ir ištvermę, be to atliekant kardiotreniruotę, deginamos kalorijos ir mažinamas kūno svoris. Su jais atliekami testavimai nustatyti aerobinei ištvermei. Kardiotreniruoklių programos, leidžia pasirinkti individualią programą priklausomai nuo fizinės būklės. Taip pat jie yra naudojami apšilimui prieš treniruotę su mechanotreniruokliais.

Mechanotreniruokliai skirti tonizuoti ir lavinti raumenyną. Jie lavina tiek viršutinę, tiek apatinę kūno dalis. Skirti sportininkams ir reabilitacijai, didina raumenų ištvermę ir jėgą.

Mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksas

Jūsų paslaugoms – mineralinio vandens baseinas, 2 sūkurinės vonios (6 ir 10-ies vietų), baseinas vaikams, šalto vandens kubilas, turkiška bei suomiška pirtis ir bio sauna, gaiviųjų gėrimų baras.

Baseino ilgis - 18 metrų, plotis - 7 m, gylis - nuo 1,40 m iki 1,70 m. Vandens temperatūra baseine nuo 26°C iki 28°C, sūkurinėje vonioje – nuo 33°C iki 36°C laipsnių šilumos.

Taip pat po kaitrios saunos siūlome išbandyti efektyvųjį šalto vandens kubilą.


Didžiajame SPA VILNIUS baseine įdiegta pažangi AFM vandens filtravimo technologija, pakeitusi iki šiol naudotą kvarcinį smėlį. Skamba kaip burtažodis?

Iš tiesų, AFM yra aktyvuota filtravimo medžiaga, pagaminta iš žalio stiklo. AFM yra gaminamas tik iš grynai žalio stiklo, kuris yra vienintelis stiklas, turintis reikalingas chemines ir fizines savybes, kad AFM būtų savaime besidezinfekuojantis.

AFM, įvairių tyrimų duomenimis, išfiltruoja iki 30% daugiau organinių medžiagų nei kvarcinis smėlis ar stiklo smėlis. Tad vanduo tampa skaidrus kaip krištolas. AFM yra sertifikuota pagal Europos geriamojo vandens standartus.

Įdomu pažymėti, kad AFM sukūrusi „Dryden Aqua“ daugiau nei 30 metų dirbo su chloravimo sistemomis delfinams ir kitiems jautriems jūros žinduoliams. Šiandien šie jūros biologai specializuojasi plaukimo baseinų vandens priežiūroje. Jų tikslas pašalinti toksiškus chloro produktus ir užtikrinti geriausią oro ir vandens kokybę. Jau daugiau nei 100 000 baseinų visame pasaulyje naudoja AFM technologiją. Džiaugiamės, kad prie jų prisijungė ir mūsų SPA.

Siekiant užtikrinti baseino vandens kokybę, svarbu, kad AFM yra biologiškai atsparus ir savaime besidezinfekuojantis, kas neleidžia formuotis biologinėms bakterijų plėvelėms filtravimo sluoksnyje. Tai sudaro sąlygas baseino sistemai būti sveikesne, ekologiškesne ir labiau ekonomiška.

Naudojant AFM technologiją, suvartojama mažiau chloro ir nėra nemalonaus chloro kvapo. Technologija taupo vandens, chloro ir energijos išteklius. Tai ypač svarbu SPA VILNIUS, kurie ką tik buvo apdovanoti tarptautiniu prestižiniu „Žaliojo rakto“ sertifikatu už aplinkosaugos puoselėjimą.

! Dėmesio:
  • Rekomenduojame dėvėti ir avėti tik tam pritaikytą aprangą bei avalynę – baseino ir pirčių komplekse vakarietiško stiliaus maudymosi kostiumą bei šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje, treniruoklių salėje – sportinę aprangą ir avalynę.

  • Vaikams iki 5 m. be papildomo mokesčio. 

  • Apsilankyti baseino ir pirčių komplekse su vaikais iki 14 metų galima nuo 10.00 iki 20.00.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros