Kviečiame poilsiui tik su galimybių pasu. Plačiau

Тreniruokliai ir mineralinio vandens baseino bei pirčių kompleksas

Trukmė : 180min.

 

Treniruoklių salė

Kardiotreniruokliai skirti sergantiems arba turintiems rizikos veiksnių susirgti širdies kraujagyslių ligomis bei sveikiems asmenims. Jie gerina kraujotaką, stiprina širdies veiklą ir ištvermę, be to atliekant kardiotreniruotę, deginamos kalorijos ir mažinamas kūno svoris. Su jais atliekami testavimai nustatyti aerobinei ištvermei. Kardiotreniruoklių programos, leidžia pasirinkti individualią programą priklausomai nuo fizinės būklės. Taip pat jie yra naudojami apšilimui prieš treniruotę su mechanotreniruokliais.

Mechanotreniruokliai skirti tonizuoti ir lavinti raumenyną. Jie lavina tiek viršutinę, tiek apatinę kūno dalis. Skirti sportininkams ir reabilitacijai, didina raumenų ištvermę ir jėgą.

Mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksas

Jūsų paslaugoms – mineralinio vandens baseinas, 2 sūkurinės vonios (6 ir 10-ies vietų), baseinas vaikams, šalto vandens kubilas, turkiška bei suomiška pirtis ir bio sauna, gaiviųjų gėrimų baras.

Baseino ilgis - 18 metrų, plotis - 7 m, gylis - nuo 1,40 m iki 1,70 m. Vandens temperatūra baseine nuo 26°C iki 28°C, sūkurinėje vonioje – nuo 33°C iki 36°C laipsnių šilumos.

Taip pat po kaitrios saunos siūlome išbandyti efektyvųjį šalto vandens kubilą.


Didžiajame SPA VILNIUS baseine įdiegta pažangi AFM vandens filtravimo technologija, pakeitusi iki šiol naudotą kvarcinį smėlį. Skamba kaip burtažodis?

Iš tiesų, AFM yra aktyvuota filtravimo medžiaga, pagaminta iš žalio stiklo. AFM yra gaminamas tik iš grynai žalio stiklo, kuris yra vienintelis stiklas, turintis reikalingas chemines ir fizines savybes, kad AFM būtų savaime besidezinfekuojantis.

AFM, įvairių tyrimų duomenimis, išfiltruoja iki 30% daugiau organinių medžiagų nei kvarcinis smėlis ar stiklo smėlis. Tad vanduo tampa skaidrus kaip krištolas. AFM yra sertifikuota pagal Europos geriamojo vandens standartus.

Įdomu pažymėti, kad AFM sukūrusi „Dryden Aqua“ daugiau nei 30 metų dirbo su chloravimo sistemomis delfinams ir kitiems jautriems jūros žinduoliams. Šiandien šie jūros biologai specializuojasi plaukimo baseinų vandens priežiūroje. Jų tikslas pašalinti toksiškus chloro produktus ir užtikrinti geriausią oro ir vandens kokybę. Jau daugiau nei 100 000 baseinų visame pasaulyje naudoja AFM technologiją. Džiaugiamės, kad prie jų prisijungė ir mūsų SPA.

Siekiant užtikrinti baseino vandens kokybę, svarbu, kad AFM yra biologiškai atsparus ir savaime besidezinfekuojantis, kas neleidžia formuotis biologinėms bakterijų plėvelėms filtravimo sluoksnyje. Tai sudaro sąlygas baseino sistemai būti sveikesne, ekologiškesne ir labiau ekonomiška.

Naudojant AFM technologiją, suvartojama mažiau chloro ir nėra nemalonaus chloro kvapo. Technologija taupo vandens, chloro ir energijos išteklius. Tai ypač svarbu SPA VILNIUS, kurie ką tik buvo apdovanoti tarptautiniu prestižiniu „Žaliojo rakto“ sertifikatu už aplinkosaugos puoselėjimą.

! Dėmesio:
  • Rekomenduojame dėvėti ir avėti tik tam pritaikytą aprangą bei avalynę – baseino ir pirčių komplekse vakarietiško stiliaus maudymosi kostiumą bei šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje, treniruoklių salėje – sportinę aprangą ir avalynę.

  • Vaikams iki 5 m. be papildomo mokesčio. 

  • Apsilankyti baseino ir pirčių komplekse su vaikais iki 14 metų galima nuo 10.00 iki 20.00.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros